Blahoželám, dostal si ju. Ani nevieš ako a je „tvoja“. Krásna, vtipná, milá, sebavedomá a pracovitá. Žena, ktorá vie, čo chce. Žena, ktorá pozná svoju hodnotu. A čo ty? Myslel si si, že sa s ňou môžeš zahrávať tak s ostatnými? Omyl. Ona totiž už vie, čo si zaslúži. Vie, kedy ostať a kedy odísť. Stráž si ju, pretože sa ani nenazdáš a bude preč. Toto je spôsob, akým ju stratíš.

1. Ak ju budeš brať ako samozrejmosť

Nerátaj s tým, že ak je tu pre teba teraz, tak bude navždy. Nemysli si, že ak voči nej stratíš rešpekt, nechá si to len tak. Nenechá. Buď sa k nej budeš správať tak ako si zaslúži, alebo ju stratíš. Nikdy nenechá muža, aby sa k nej správal ako keby nič neznamenala.

2. Ak sa ju budeš pokúšať ovládať

Je sama sebe pánom a nedovolí nikomu, aby jej kázal, čo má a čo nemá robiť. Je nezávislá a sama najlepšie vie, čo chce. V deň, keď sa jej pokúsiš niečo prikazovať, zakazovať alebo určovať, čo má robiť, bude dňom, kedy ju stratíš.

View this post on Instagram

Bonjour 💚 @ariviere #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

3. Ak nebudeš veriť jej rozhodnutiam

Nespochybňuj ju. Vie dobre, čo robí. Nepotrebuje pri sebe muža, ktorý sa jej bude snažiť nahovoriť, že nie je dosť dobrá. Práve naopak, chce mať pri sebe niekoho, kto v ňu verí. Kto ju povzbudí, keď to bude potrebovať. Niekoho, kto bude veriť v jej sny. Niekoho, kto ju nebude držať späť len preto, aby sa on cítil dostatočne dobrý.

4. Ak sa jej budeš snažiť ukázať „kde je jej miesto“

Silná žena sa nebude hrať na to, že je slabá, len aby si mohol byť niekto, kto ju zachráni. Nemysli si, že je princezná, ktorá čaká na svojho princa. Je silná a nespútaná. Nesnaž sa jej ukázať, kde je jej miesto. Nehovor jej, že ženy sú slabé a emocionálne a bez mužov nedokážu žiť. Nechci ju pripútať k sporáku a ani sa len nepokúšať tvrdiť jej, že má byť žienka domáca. Taká žena, ťa s týmto pošle kade-ľahšie.

View this post on Instagram

@snejanajens #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

5. Ak sa ju pokúsiš zmeniť

Zamiloval si sa do krásnej, silnej ženy, ktorá sa má rada taká aká je. Má svoj štýl obliekania, rada sa líči a miluje svojich priateľov. Občas sa pri nej môžeš cítiť ohrozene a tak sa jej snažíš dohovoriť ako by mala vyzerať, čo by mala nosiť a s kým by sa mala stretávať. Ani len netušíš, že týmto ju usvedčuješ v tom, že nie si chlap pre ňu.

6. Ak sa budeš hrať na pána nedostupného

Rozdiel medzi ňou a inými ženami je ten, že na ňu žiadne hry neplatia. Rozozná ich veľmi ľahko. A ak by aj nie, nebude sa pokúšať o niekoho, pri kom uvidí, že ju len naťahuje. Silná žena potrebuje muža, s ktorým vytvorí vzťah, ktorý pre ňu bude bezpečným miestom. Prístavom, kam sa môže stále vrátiť.

7. Ak stratíš jej dôveru

Trvá jej dlho, kým ti začne dôverovať, no keď si už raz jej dôveru získaš, bude nepodmienečná. No a keď ju sklameš, bude to nenávratné. Môžeš ju oklamať, ale bude to prvý a zároveň aj posledný krát.

 

zdroj: thepowerofsilence.co

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.