Unsplash/Allef Vinicius

Dokonalý muž sa hľadá veru ťažko. Dá sa povedať, že univerzálne dokonalý muž vlastne ani neexistuje. Ale niekto taký pre nás určite je alebo môže byť.

Ako by sa však mal správať muž, ktorého chce každá žena?

Mal by byť otvorený a vedieť rozprávať o svojich pocitoch. Nech sú akokoľvek ťažké, vždy by mal byť úprimný a povedať všetko. Bez komunikácie sa nedá stavať dlhodobý vzťah.

Ten pravý by ťa mal neustále prekvapovať. Či už náhodným pritúlením, zakúpením kvetov v obyčajný deň, pripravenou večerou, lístkami do kina/divadla, alebo aj uprataním domácnosti. Vždy by sa mal snažiť o to, aby vzťah neupadol do stereotypu.

Tento chlap by mal vedieť, kedy chceš plakať, smiať sa, ticho mlčať alebo iba počúvať. Mal by byť empatický, nekričať, nepodceňovať ťa a neznevažovať. Taktiež by ťa nemal pred priateľmi zhadzovať alebo si z teba robiť srandu každú chvíľu. Všetko vo vzťahu má svoje hranice.

Hoci je 21. storočie, pravý muž by mal ovládať základy etikety a tiež by sa mal vedieť správať v spoločnosti. Nemusí nosiť oblek každý deň, no mal by byť gentlemanom. Často si môžeš všimnúť, že z toho slova už zostalo len „man“ a „gentle“ sa niekam stratilo.

Pravý muž by si ťa mal vážiť, vo vzťahu by mal panovať rešpekt, úcta a láska. Keď ho priatelia niekam zavolajú, mal by ti to oznámiť, aby si sa o neho nebála a vedela, kde je (to platí vzájomne). Tiež by ťa mal vo všetkom podporovať a byť tvojím prvým fanúšikom v hocičom, čo si vymyslíš.

Muž s veľkým „M“ by mal pri tebe stáť vždy, aj keď ťa všetci opustia. Nosiť ťa na rukách a ďakovať, že mu ťa niekto poslal do cesty. Keď žena nájde toho svojho pravého, rozkvitá pri ňom ako ruža. Preto by sa mal o teba poriadne starať a milovať ťa celým svojím srdcom.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating