Nový vzťah je v začiatkoch vždy krásny. Mladí ľudia sú zaľúbení, zaujímajú sa o toho druhého, spoznávajú sa a sú zvedaví. Po čase však táto zvedavosť opadne a s ňou vyprchá aj zamilovanosť. Dá sa s tým niečo robiť?

Magazín Hack Spirit vo svojom článku predstavil niekoľko rád, ktoré ti pomôžu oživiť vzťah. My sme si na to posvietili a prinášame ti náš krátky návod, ktorý by si mala dodržiavať, ak chceš, aby sa tvoj priateľ do teba zamiloval každý deň nanovo.

Základom sú maličké prekvapenia počas týždňa

Možno otrepané, no určite účinné. Prekvapenia sa vo vzťahu po čase vytratia a dvaja zamilovaní ľudia prejdú plynulo do stereotypu. Aby si priateľa z tejto nudy vytrhla a prinútila ho znovu sa do teba zamilovať, nečakane ho prekvapuj. Zvoliť môžeš jeho obľúbený snack, neplánovaný výlet, deň oddychu.

Nezabudni aj na príťažlivú spodnú bielizeň. Tých najlepších prekvapení sa môže dočkať aj v spálni a užiješ si to aj ty.

Neplánovaný výlet raz do mesiaca

Pamätáš si na časy, kedy ste spolu začali chodiť a váš vzťah nebol stereotyp? Obnov to. Naplánuj výlet, o ktorom nebude vedieť a len mu napíš do mobilu pripomienku, ktorá mu tvoje prekvapenie oznámi.

Ver nám, ak tvoj priateľ miluje spontánne akcie, toto sa mu zapáči a v jeho očiach budeš znovu tou, do ktorej sa zamiloval.

Nezabúdaj na pravidelné potešenie v spálni

Intímny život je veľmi dôležitý a práve v pokročilých rokoch vzťahu na ňom záleží viac a viac. Na to, aby bola medzi vami stále iskra ako na začiatku, nesmieš zaspať na vavrínoch. Skús hľadať inšpiráciu na internete, čo robiť preto, aby si váš intímny život okorenila.

Aj vďaka rôznym hračkám pre dospelých sa do teba priateľ zamiluje znovu. Nezabúdaj, začiatky sú tak vzácne aj vďaka tomu, že sa v posteli spoznávate a je to krásne nové.

Domácu kuchyňu vymeň za večeru v reštaurácii

Fráza, ktorá hovorí o tom, že láska ide cez žalúdok, je naozaj pravdivá. Pokiaľ chceš, aby ťa tvoj priateľ miloval a mal oči len pre teba, určite mu var. Muž by nikdy nemal ísť spať s prázdnym žalúdkom a to isté platí aj o odchode ráno do práce – vždy musí byť najedený. Vďaka tvojim jedlám, ktoré budeš pripravovať exkluzívne pre neho, ťa bude stále milovať.

Avšak, na dobré sa ľahko zvyká. A nechceš, aby sa z tvojej snahy a času stráveného v kuchyni stal stereotyp. Nie si jeho osobná kuchárka, no zároveň máš byť jeho najobľúbenejšia. Spestrite si program rande spojeným s chutným jedlom, ideálne, jeho obľúbeným. Alebo svoje klasické varenie vylepši úborom – skús si nechať na sebe len zásteru a tváriť sa ako najchutnejší dezert. 

Urči si čas preňho, a niekedy buď nedostupnou

Aj ty niekedy rozmýšľaš o vašich začiatkoch ako o „starých dobrých časoch“? Určite nie si sama. Tvoj priateľ bol tebou ohúrený a každý deň chcel stráviť v tvojej spoločnosti aspoň pár minút. Po čase vo vzťahu to už také nie je a niekedy máš aj pocit, že sa pri tebe nudí. Napraviť to môžeš spôsobom zaneprázdnenosti.

Venuj sa aktivitám, ktoré zanedbávaš, stretávaj sa s priateľkami, chodievaj na nákupy, na prechádzky a začni cvičiť. Takto tvoj priateľ pochopí, že tvoj čas je vzácny a bude si tvoju spoločnosť vážiť. Znovu pochopí, aká si úžasná a zamiluje sa do teba.

Zdroj info: hackspirit.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.