Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Toto predvianočné obdobie začína mať dosah už aj na mňa. Včera som polhodinu vynášal mega vianočný stromček do bytu, zaj*bal si tristo eurovú bundu od živice a teraz sedím nad štvrtým bylinkovým čajom v kombinácií s joxom, trifedom a uniflex kvapkami do nosa. Teplomer už tretí deň zastavuje na 38,5 a idem práve vyvešať dnes už tretiu práčku. Takto chorý bývam raz, dvakrát do roka a presne toto je to obdobie, keď nemám chuť na sex, lebo mi tečie sopel po brade (doslova).

Samozrejme, rodinné prípady a kobru 11 som vymenil za porno, lebo to vymýva mozog menej ako Semir a Gerkan v horiacom aute na dialnici D1. Ak budeš niekedy u mňa sedieť pri telke, tak stlač na ovládači 108 a hneď tam naskočí HD passion porn. Dnes príde na návštevu hoe menom Karin, pomôcť mi ozdobiť stromček a vyriešiť nejak tie tvrdé perníky, ktoré sme piekli týždeň dozadu. Zabudol som tam dať chleba, tak ako ma učila mama.

Od rána do večera skrolujem web a hľadám darčeky, prípadne nejakú dovolenku na január. Táto zima mi už lezie hore krkom, presne tak, ako tebe penis tvojho frajera, ktorý ťa v poslednej dobe už nepriťahuje. Toto zimné obdobie je dosť náročné na rozchody, hádky a odsťahovanie zo spoločného bytu. Skús to ešte pár dní vydržať, uvidíš, že pod vianočným stromčekom to už bude lepšie a niekde tam v kútiku srdiečka ho nechceš poslať k vode.

Silvester som mal v pláne stráviť s partiou na chate, ktorú som, samozrejme, aj zaplatil, no predvčerom som ju zrušil, lebo nebolo vhodné spať 5 dní na chate s holkou, ktorá je ku*va rajcovná, no jej frajer je môj kamarát. V týchto veciach ja zábrany nemám, len nechcem, aby mal on smutné očká kvôli tomu, že som prášil jeho holku vonku v jakuzzi. Keby vedel, že so mnou bola minulý piatok v shishabare, určite by ma z tej Silvestrovskej chaty vyškrkol ešte skôr, ako som sa stihol odhlásiť.

Ver mi, mám naozaj veľkú chuť ísť tam, tajne ju šukať stále dookola a neskôr si s ním pripiť na Nový rok. Moje svedomie je tentokrát výnimočne silnejšie ako môj penis, preto pre udržanie dobrých vzťahov ostanem doma, pri klasickom Silvestrovskom programe a určite sa nájde niekto, kto ku mne rád príde.

Prepáč, že si dnes nedostala sex príbeh, no už pár dní mám celibát kvôli chrípke. Momentálne vediem milostný život len s liekmi, čajom a pizzou.

Tvoj Adam.

Komentáre