instagram/allisonbickerstaff

Nájsť v tomto modernom svete muža, ktorý by bol verný len jednej žene, je pomerne ťažké. Nie je to nemožné, no skrýva sa za tým veľa práce. Ak si vo vzťahu, kde panuje dôvera a vernosť, máš šťastie a môžeš byť vďačná.

Podľa týchto vecí zistíš, či to s tebou partner myslí vážne a či si pre neho jedinou ženou.

Prijíma ťa presne takú, aká si

Keď pred ním môžeš byť sama sebou, váš vzťah je na dobrej ceste. Ak o ňom vieš, že ťa nebude súdiť za to, čo máš oblečené, či si namaľovaná, koľko máš kíl a čo sa o tebe hovorí, je to ten osudový. On ťa predsa pozná zo všetkých najlepšie a páčiš sa mu, tak sú pre neho ostatní ľudia ukradnutí.

Berie v úvahu tvoje názory a pýta si od teba rady

Výborný znak toho, že ťa tvoj priateľ berie vážne a chce byť len s tebou. Keď sa ťa pýta na názory a je ochotný ten svoj zmeniť, pretože nie je správny. Tento znak ukazuje, že ťa počúva a dáva si pozor na to, čo hovoríš. Je pripravený priznať si chybu a ospravedlniť sa.

Predstavil ťa priateľom a rodine

Pre muža je veľmi dôležité, aby boli s jeho výberom spokojní aj priatelia a rodina. Ak ťa teda predstavil kamarátom, môžeš si byť istá, že to s tebou myslí vážne. Nehanbí sa za teba a rád ťa ukazuje na verejnosti.

Snaží sa byť vďaka tebe lepším mužom

Neexistuje jasnejší znak zdravého vzťahu. Keď spolu dvaja ľudia rastú, všetko prekonajú. Vieš, že by ťa nikdy nepodviedol vtedy, keď je pre neho váš vzťah prioritou a snaží sa na ňom pracovať každý deň. Je jedno v čom sa zlepšujete – môže to byť osobný rast, kariérny, vzťahový, alebo to môže byť aj emocionálny rast. Dôležité je, že napredujete a nestagnujete.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating