Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Muži by si radi s*x odbili rýchlo. Väčšinou sa dívajú len na svoje uspokojenie, preto sa nechcú zdržiavať.

Týmito spôsobmi dokážeš zmeniť muža, aby netrvalo vaše milovanie len pár minút, no oveľa viac.

Začni predohrou, no nedokonči ju

Chlap sa dokáže vzrušiť hneď, keď ho začneš provokovať. Ako predohru môžeš zvoliť ručnú prácu, no nikam sa neponáhľaj. Ak si chceš užiť dlhší s*x, nedokonči svoju vášnivú hru, pretože by milovanie trvalo krátko a muž by stihol zasunúť len párkrát.

Nesnaž sa hneď odhaliť celé svoje telo

Vieme, že sa milovanie začína zhadzovaním oblečenia. Potom je jasné, že to dlho trvať nebude. Ak si chceš vychutnať romantické milovanie, stav na čipkovanú spodnú bielizeň a maj ju na sebe čo najdlhšie. Nedovoľ mužovi, aby do teba hneď vošiel, pretože celá aktivita bude mať rýchly spád.

Snaž sa meniť polohy

Najväčšou výhodou menenia polôh je práve to, že muž vydrží dlho. Nie si stavaná na to, aby si experimentovala v posteli? Bohužiaľ, nič iné ti nezostáva. Vďaka tejto rade sa vydržíš milovať so svojím priateľom dlhšie, než je váš normál. Pri klasickej polohe sa vzrušenie dostaví skôr, ako keď máš v rámci jedného čísla vystriedať 3 polohy.

Popros partnera, aby ťa po milovaní dokončil

Už v minulom článku sme písali, že spoločné uspokojenie nie je bežné a je úplne v poriadku, keď sa niekto urobí skôr, ako ten druhý. Hoci sa uspokojenie od partnera nedá považovať za plnohodnotné milovanie, stále je to jeho súčasťou. Vďaka tomu predĺžiš váš spoločný čas a priateľ zostane pri tebe v posteli dlhšie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.