Každý jeden z nás si zaslúži lásku. No nájsť ju niekedy veľmi ťažké, pretože postupom času sa stávame zúfalými a na lásku prestávame veriť. Neboj sa, láska existuje, len treba vedieť kde a hlavne ako ju hľadať. A s týmto ti možno pomôže aj znamenie zverokruhu, v ktorom si narodená.

Baran

Stav na svoju silnú stránku, ktorou je odvaha. Neboj sa riskovať a povedať áno všetkému, čo sa ti núka. Tento štýl správania ti však nie je neznámy však? Tak len v tom pokračuj a uvidíš, že sa dostaneš do bodu, kedy stretneš lásku a nenecháš ju odísť.

Býk

Posnaž sa zbaviť svojho nastavenia mysle, ktoré máš ohľadom lásky. Aj ty si jej hodná, len tomu musíš uveriť. Vieš ako sa hovorí, každý dostáva len takú lásku, o akej si myslí, že si ju zaslúži. A presne preto musíš uveriť, že si ju zaslúžiš a ona príde.

Blíženci

Nenávidíš rutinu, či nudu. Máš problém ostať stabilnou, byť na jednom mieste. Všetko, čo je obyčajné, ti nie je dosť dobré, a preto neustále vyhľadávaš nejaké vzrušenie, či prinášaš drámu do svojho života. Na to, aby si našla lásku musíš nadobudnúť akýsi pokoj a pokoru. Vzťah znamená obetu, buď si toho vedomá.

Rak

Človek, ktorý bude mať za partnera raka, to vyhral. Si totiž úžasné milujúca osoba, ktorá rada rozdáva lásku všade navôkol. Preto pre teba nie je ťažké nájsť si niekoho. Horšie je to s tým, že ťa ľudia často využijú, a presne pre toto si musíš vedieť stanoviť isté emocionálne hranice. Tvoja láska je vzácna, preto ňou nemrhaj.

Lev

Musíš sa trošku vzdať svojho ega. Láska je o kompromisoch, takže nemôžeš mať vždy pravdu len ty. Kým si toto neuvedomíš, budeš od seba ľudí skôr odháňať, ako ich priťahovať. Navyše vo vzťahu nemôžeš byť vždy len ty stredobodom vesmíru, a keď to pochopíš, láska si ťa nájde.

Panna

Vždy chceš, aby bolo všetko perfektné. Máš stanovené svoje štandardy, ktorých sa striktne držíš a ani za nič na svete ich nie si schopná obísť. Aj toto môže byť dôvod, pre ktorý sa ti nedarí v láske. Poľav trocha a daj šancu niekomu, kto sa ti páči, aj keď nespĺňa všetko, čo si si stanovila. A tak sa z nedokonalého človeka stane dokonalý vzťah.

Váhy

Jediné, čo musíš urobiť na to, aby si našla lásku je rozhodnúť sa. V tvojom prípade nepochybujem, že v okolí sa nachádza niekto, kto je hodný lásky, a je len na tebe, aby si sa rozhodla, že to prijmeš. Láska je o každodennom rozhodnutí milovať človeka, ktorého máme po svojom boku.

Škorpión

Škorpión – jedno z najvášnivejších znamení, no zároveň aj najtajomnejšie. Tvoja tajomnosť a uzavretosť je dôvodom, pre ktorý nevieš nájsť lásku. Pokús sa otvoriť človeku, o ktorom si myslíš, že si to zaslúži a sleduj, aké veci sa začnú diať. Úprimnosť a transparentnosť je vo vzťahu nevyhnutnosťou.

Strelec

Si dobrodruh. Miluješ cestovanie, spoznávanie nových kultúr, ľudí. Prahneš po nových zážitkoch a nikdy ich nemáš dosť. Tento životný štýl však nemôže byť spojený s klasickým vzťahom. Ak chceš nájsť lásku, ktorá má nejakú perspektívu, musíš sa naučiť „zapustiť korene“ a nájsť miesto, kde môžeš vytvoriť svoj vlastný domov.

Kozorožec

Musíš pochopiť, že život nie je len o dosahovaní cieľov a kariérnych úspechoch. Je dobré, že si ambiciózna a pracovitá, no to ti lásku nezoženie. Možno niekoho, kto ťa bude obdivovať a chcieť aj vďaka postaveniu a majetku, ktorý si nadobudla, to však nie je láska, že? Na to, aby si tú pravú našla, sa musíš naučiť, že život nie je len o práci. Relaxuj a uvolni sa!

Vodnár

To, čo ťa robí výnimočnou, je tvoj intelekt a inteligencia. Žiaľ, svoju emocionálnu stránku si sa naučila dokonalo potlačiť, preto nie je žiadnym tajomstvom, že ťa občas volajú ľadovou kráľovnou. Skús sa pozrieť a precítiť svoje emócie, neboj sa ich. Keď sa naučíš vnímať, to čo cítiš, určite sa rozhodneš pre lásku k človeku, ktorý sa ti páči.

 

Ryby

Nikdy sa nevzdávaj svojho optimistického pohľadu na svet. Zotrvaj a ver, že časom si k sebe pritiahneš človeka, ktorý sa doň zamiluje. Naďalej buď milá ku všetkým, ktorí ti vstúpia do života a uvidíš, že niekto z nich bude láskou tvojho života. Hlavne nikdy nezabúdaj na to, kým v skutočnosti si.

 

Zdroj: relrules.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.