Baran – Je logicky založené znamenie zverokruhu a  prvky logiky prenáša aj do vzťahov. Barani sú plní energie a života. Sú to rodení lídri a takto sa správajú aj k partnerom. Keď si nájdu lásku, snažia sa v nej byť racionálny a nestratiť hlavu, no zároveň milujú stálo a jednoznačne.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Býk – sú zmyselní a pevne spojení s fyzickou stránkou života. Rovnako ako aj u baranov, aj oni chcú mať veci pod kontrolou, no na druhej strane ak ich niekto skutočne fyzicky priťahuje, netrvá dlho a zamilujú sa až po uši. Ako náhle nájdu svoju spriaznenú dušu, veľmi radi sa usadia a užívajú si prítomnosť toho druhého.

Blíženci – ľudia narodení v tomto znamení sú rodení optimisti, a tak nemajú problém svoju budúcu polovičku zaujať vtipom. No okrem toho sú aj beznádejní romantici. Nemajú radi samotu, preto keď sa zamilujú dokážu sa veľmi naviazať a najradšej by každú sekundu strávili s partnerom. Je dôležité aby si uvedomili, že zdravý a fungujúci vzťah potrebuje priestor.

freepik.com

Rak – Najviac rodinne založené znamenie. Keď sa zamiluje, miluje hlboko, ale nikdy nie bezhlavo. Sú opatrní a partnera si hľadajú na vážny vzťah. Dokážu byť skvelými poslucháčmi, a dajú si záležať na tom, aby ich partner nikdy nebol smutný.

Lev – S nájdením partnera problém nemajú. A to hlavne vďaka ich magnetizmu, charizme a sebavedomiu, ktoré vyžarujú. Majú radi svoju slobodu, ale keď sa skutočne zamilujú, berú to zodpovedne. Lásku dokážu povzniesť nad všetko ostatné, no neustále potrebujú počuť akí sú zbožňovaní a milovaní. Sú trošku egoisti, a preto sa neraz prejaví ich žiarlivosť a majetníckosť.

Panna – Snažia sa byť v láske nad vecou, ale v skutočnosti sa boja toho, že ostanú ranení. Sú ťažko čitateľní, ale milujú intenzívne. Majú nepokojnú myseľ, kvôli ktorej sa niekedy môžu ich partneri cítiť neisto, pretože netušia čo im ide v hlave. Láska ich dokáže pohltiť, no zdá sa, že sami sebe nedokážu dopriať pokoj a šťastie a tak stále vymýšľajú dôvody na hádky. No sú to milí a trpezliví ľudia a nie je problém ich milovať.

freepik.com

Váhy – extrémne organizovaní a cieľavedomí ľudia. Keď príde na lásku, dokážu byť úplne v pohode sami alebo vo vzťahu. Preto sa nikdy neuspokoja s niekým, kto pre nich nie je tým pravým človekom. Majú tendenciu nechať na seba dlho čakať, kým sa s niekým zaviažu. Keď sa zamilujú, ich hlavnou prioritou je udržanie pokoja a harmónie vo vzťahu. Uprednostňujú logickú konverzáciu a dôležitosť prikladajú hlavne komunikácii.

Škorpión – Veľmi ohniví a vášniví ľudia, ktorí najprv myslia svojim telom až potom srdcom. Láska je pre nich všetko, a ich vzťahy sú plné drámy. Milujú intenzívne ale záhadne. A preto majú vždy veľa tajomstiev. Potrebujú neustále vzrušenie, a ak im ho ich partner neponúkne, vyhľadajú ho inde.

Strelec – Láska je pre nich dobrodružstvom. Sú slobodomyseľní a neboja sa takmer ničoho. Majú tendenciu nasledovať svoje srdce a ich vysoká inteligencia ich núti nájsť si rovnakých partnerov. U svojich polovičiek oceňujú cestovateľského ducha a túžbu po nových skúsenostiach. Málokedy ostávajú dlho na jednom mieste a usadia sa s niekým, kto sa nikdy nechce usadiť.

freepik.com

Kozorožec – Nemajú čas na vzťahy, ktoré nikam nevedú. Radi pracujú na niečom, čo má budúcnosť a hlavne s človekom, ktorý to vidí rovnako. Život berú veľmi vážne, a preto nemajú trpezlivosť s ľuďmi, ktorí nie. Sú rodinne založení, chcú sa usadiť a žiť pohodlný šťastný život. Milujú zamilovanie, ale vyhýbajú sa chvíľkovému poblázneniu.

Vodnár – Vodnári majú veľké srdce. Ich nezištnosť z nich robí skvelých partnerov, a svojim láskam vedia venovať množstvo pozornosti a času. Želajú si extrémne vášnivú, povzbudzujúcu a horúcu lásku, bez ktorej by nemohli žiť. Nepotrebujú hrať hry, hľadajú tú pravú osobu a keď ju nájdu, majú obrovský problém nechať ju odísť.

Ryby –  Sú veľmi citlivé a každá bolesť ich zasiahne priamo do srdca. Obávajú sa toho, žeby im niekto mohol zlomiť srdce, no ešte viac ich desí to, že sa nikdy nezamilujú. Ak sú v milujúcom vzťahu, hádka s partnerom im dokáže zničiť celý deň, ale stačí jedno milé slovo a všetko je opäť v poriadku. Vo vzťahoch milujú intenzívne a musia si dávať pozor aby pre potreby toho druhého, nestratili samých seba.