V dnešnej dobe je veľmi ťažké hľadať pravú lásku, keď máš pocit, že by ťa chcel každý len na jednu noc a len sa s tebou zahrávať.

Ak si vo vzťahu, tak máš to šťastie a stretla si svojho vysnívaného muža, ktorý je pre teba ten pravý. Avšak, ako vieš, že aj ty si pre neho tá pravá? 

Prvý dobrý signál je to, že ťa predstaví jeho priateľom a jeho partii. Pretože pre muža je veľmi dôležité mať dobrých priateľov a ešte keď schvália jeho priateľku, tak si môžeš byť istá, že s tebou plánuje niečo viac. Muž dá veľmi na to, čo si myslia jeho kamaráti.

Druhý dobrý signál je ten, že ťa bude prijímať pre to, kto si. Pretože to, kým si, ťa priviedlo tam, kde si dnes a môžeš byť na seba veľmi hrdá. Môžeš veriť, že ak ťa nebude súdiť podľa toho, koľko máš kíl alebo to, ako vyzerá tvoja tvár hneď po prebudení, tak ťa úprimne miluje a berie to oveľa vážnejšie. Vzťahy naozaj nie sú len o vzhľade, najmä nie tie vyzretejšie.

Môžeš si byť istá, že o tebe uvažuje vážne vtedy, keď dá na tvoje názory a má k tebe úctu. Keď za tebou príde priateľ a povie, že sa mýlil, že ty máš pravdu, alebo že zmenil názor. To sú jasné dôkazy toho, že ťa reálne počúva a zaujíma sa o to, čo hovoríš. Má s tebou určite plány aj do budúcnosti.

Posledný bod je, že rastie spolu s tebou. Že ste vo vzťahu rovnocenní a nikto nie je v pozadí. Vieš, že to s tebou myslí vážne a si jeho jediná vtedy, ak spolu kariérne rastiete. No nemusí sa to vzťahovať len na kariéru – či je to zlepšenie rodinných vzťahov, či si nájdete spoločné hobby, kde sa budete zlepšovať, či už je to osobný rast alebo emocionálny. Je to jedno, dôležité je to, že sa navzájom podporujete a napredujete.

Som si istá, že to s tebou priateľ myslí vážne, naozaj. No snaž sa o to, aby ste každý deň upevňovali váš vzťah. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.