Napriek tomu, že si môže mnoho žien myslieť, že muža vzruší len sex a nahé telo ženy po jeho boku, je to úplne inak. Nežné dotyky na miestach, ktoré ani nevie, že ho môžu „brať“ sú preňho skutočne niečo nové a pritom príjemné. Len sa riaď našimi radami a svojho milenca, partnera alebo priateľa jednoducho donútiš milovať ťa ešte viac.

Pri sexe ho chyť za boky

Ste v tom najlepšom a ty chceš ozvláštniť vašu chvíľku niečím zaujímavým? Chyť ho za kríže a zintenzívni tak pocit nielen preňho, ale aj pre teba. Jemu tak ukážeš, že vnímaš aj iné partie jeho tela.

Jemne ho kúš do krku

Stačí len skutočne slabé pokuskávanie, predsa mu nechceš ublížiť a nedajbože utrhnúť krčnú tepnu. Určite sa mu to bude páčiť a keď budeš počas tohto jemne dýchať na jeho krk bude ho to vzrušovať ešte viac.

Hraj sa s jeho rukami a chodidlami

Nedá sa poprieť, že jemné dotyky nôh a dlaní môže častokrát viesť k sexu. Na dotykoch koncami končatín je niečo skutočne tajomné a sexy, preto neváhaj a skús to.

Jemne mu oblíž bradavky

Nezabúdaj, že nie každý chlap bude z toho „na větvy“, a taktiež je menej pravdepodobné, že sa im to bude páčiť viac ako ženám. Avšak ako sa hovorí: „Za skúšku nič nedáš!“

Prejdi mu po vnútorných stehnách

Ide o veľmi sugestívne gesto, ktoré privedie veľa mužov do šialenstva. Keď mu po stehnách prejdete rukou, prstami, nohou či jazykom, môžeš si byť istá, že bude z toho namäkko.

Hraj sa s jeho intímnou erotogénnou zónou

Nie mnoho žien o nej vie a taktiež nie mnoho žien sa do toho zrovna dvakrát hrnú. Buď sa boja, alebo im to príde nepríjemné. Avšak môžeš si byť istá, že keď zavítaš medzi konečník a jeho miešok, určite ho dostaneš.

Šepkaj mu do ucha

Malo by to byť veľmi jemné a diskrétne. Daj mu pocítiť, že existuje nejaké tajomstvo, ktoré by si mu rada povedala. Môžeme ti zaručiť, že muži to skutočne milujú.

Hraj sa s jeho jazykom

Malá jazyková hra zatiaľ, čo sa bozkávate, nie je nikdy na škodu. Buď kreatívna a hraj sa s jeho jazykom podľa seba. Hlavne sa to snaž neprehnať, pretože žiaden muž nechce slintajúceho psíka.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.