unsplash.com

Ryby:

Zatiaľ čo v minulom roku si bola veľmi úspešná, tento rok sa ti zatiaľ nedarilo. No zisti čo chceš, akú máš predstavu o živote a o tom, čo ťa urobí šťastnou. Rob, čo myslíš, aj keď si myslíš, že je to bláznivé.

Blíženci: 

Do nového roka si vstúpila plná očakávaní a nových vecí. Máš tak veľa práce, ktorú dúfaš, že splníš a budeš šťastná. Všetko v tvojom živote sa zmení na lepšie, len musíš chcieť a robiť pre to niečo.

Škorpión:

V druhej polovici roku 2018 ťa čaká veľký úspech. Staviaš radosť na kariére a postupe. Čo je dobré, no nezabúdaj aj na súkromný život a na rodinu, ktorá ťa miluje. Neustále sa uč a zlepšuj.

Váhy:

Pozeráš sa na rok 2017 a neustále myslíš na to, čo si urobila zle. No tento rok taký nie je. Máš veľa možností pred sebou, no čo musíš urobiť je to, že sa zbavíš strachu z lásky a zo straty niekoho, kto ťa miluje.

zdroj: pexels.com

Lev: 

Každá vec, ktorá sa ti stala v roku 2017 ťa nejakým spôsobom posunula ďalej a si vďaka nej úspešná. Keď príde koniec roka, nebudeš sa vôbec cítiť osamelá ale práve naopak, naplnená láskou.

Strelec: 

Leto je obdobie, kedy budeš najšťastnejšia. Pracovala si veľmi tvrdo, zaslúžiš si výlet a dobrodružstvo. Uvedomíš si, koľko veľa si toho urobila a dokázala. Bude to veľmi náučné.

Baran: 

Mala by si ukončiť vzťah s ľuďmi, ktorí ťa nerobia šťastnými. Akonáhle dostaneš tú odvahu, bude sa ti žiť o niečo ľahšie. Pretože teraz prídu mesiace, kedy si uvedomíš, že je láska to najkrajšie, čo môže byť.

Vodnár: 

Buď hrdá na to, čo všetko sa ti už podarilo. Vypusti minulosť, ktorá ťa tak trápi a začni konečne žiť. Leto zo sebou prináša aj nové možnosti, tak sa ich chyť a posuň sa dopredu.

zdroj: unsplash.com

Býk:

Stále hľadaj nové veci, ktoré ťa urobia šťastnou. Cítiš sa veľmi prázdno v tomto období, ale musíš sa znova nájsť. Nájsť sa v tom, čo ťa baví, v činnosti, kde si sama sebou. Pokús sa opustiť komfortnú zónu a zariskovať pre lepší život.

Rak: 

Láska prichádza do života vždy vtedy, keď to nečakáš. Tvoja kariéra sa bude tiež postupne vyvíjať a všetko sa uberá dobrým smerom. Aj vzťahy s ľuďmi sa vylepšia.

Kozorožec: 

Si rada, že rok 2017 skončil a začal nový rok s novými výzvami. V druhej polovici roku 2018 ti vstúpi do života niekto nový, možno to bude vzťah, priateľstvo alebo člen rodiny, ktorý sa narodí. Práve ľudia sú to, na čom záleží. Žiješ len raz, tak udržiavaj dobré vzťahy.

Panna:

Ľudia, ktorí uvidia, že už nemáš síl alebo nevládzeš, ťa opäť začnú podporovať. Snaž sa, aby si aj ty vždy pomáhala ľudom, na ktorých ti záleží. Sú tu pre teba vždy, dokonca môžeš získať aj lásku.

Zdroj: thoughtcatalog.com/

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife