Baran:

Tento mesiac bude pre teba poučným. Naučíš sa byť trpezlivejšia na svojej ceste za láskou, očakávaš však, že tvoje náznaky o láske budú rovnako rýchlo vrátené. No vždy zváž svoje pocity predtým, ako tvoja vášeň roztaví tvoje srdce.

Býk: 

Tento mesiac zažiješ drastickú zmenu tvojho milostného života. Nech to už je rozchod s partnerom alebo nájdenie svojej polovičky, prihodí sa ti rozhodne niečo veľké a zlomové.

Blíženci:

Tento mesiac bude testom pre tvoj vzťah s partnerom. Tvoja kariéra a iné záväzky ti dajú zabrať tak veľmi, že  nebudeš môcť venovať svojmu priateľovi toľko času. No ak obaja obstojíte, prekonáte všetko.

zdroj: unsplash.com

Rak: 

Tento mesiac máš veľkú nádej na rozvíjanie vzťahov. Vďaka tvrdej práci, komunikácii a viere, tvoja láska rozkvitne a odstráni akékoľvek problémy.

Lev:

Tento mesiac zažiješ dobrodružstvo, v ktorom zažiješ vášeň a budeš konečne žiť. Nie, nie je to žiadna sranda. Budeš zažívať spontánne výlety s tvojím priateľom a budete k sebe úprimní.

Panna:

Tento mesiac oceníš prítomnosť. Uvedomíš si, že láska, ako všetky veci v živote, nie je dokonalá ale začneš objavovať jej pozitívne stránky, zamiluješ sa do kohokoľvek alebo čohokoľvek. Budeš si užívať každý moment.

Váhy: 

Tento mesiac si zoradíš priority a zamyslíš  (dobre premyslíš) sa, čo dáš na prvé miesto. Vzťah je vždy o rovnováhe a o snahe obidvoch partnerov. No niekedy sa musíš starať aj o vlastné záujmy, presne to ti poskytne mesiac marec.

zdroj: unsplash.com

Škorpión: 

Mesiac marec bude pre teba doslova splneným snom. Všetko ide dobre a dokonca môžeš zvážiť aj hlbší vzťah s tvojím priateľom. Svadbu alebo kúpu bytu.

Stelec:

Tento mesiac bude pre teba ako objavovanie stratenej cesty. Nevieš čo budeš robiť, nemáš žiadne plány a ani nevieš ako prekvapiť svojho priateľa, no jedno vieš, že aj takýto je život –  musíš len vytrvať.

Kozorožec:

Tento mesiac sa musíš naučiť riešiť svoje problémy bez pomoci druhých alebo sa skús podeliť o svoje problémy s partnerom. Môže byť pre teba podpora.

zdroj: unsplash.com

Vodnár:

Tento mesiac do tvojho života prinesie viac romantiky a menej stresu. Budeš žiariť a budeš mať otvorené srdce.

Ryby:

Tento mesiac tu bude možnosť, ako stráviť s priateľom viac času a venovať sa lepšej verzii seba samej. No pre teba, čo si single, to môže byť zmena, že si niekoho nájdeš.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.