Posledných pár mesiacov sme pravidelne sledovali pokrok herečky Rebel Wilson, ktorá zmenila svoj život od základov. Rozhodla sa, že po dovŕšení štyridsiatky už viac nechce byť večnou bacuľkou, a tak zmenila svoj životný štýl.

Začala sa zdravo stravovať, no predovšetkým sa začala viac hýbať. Sama prezradila, že chodieva pravidelne na dlhšie túry, takže nečakaj, že od rána do večera maká vo fitku.

Rebel sa teraz pochválila, že sa jej konečne podarilo dosiahnuť svoju vytúženú váhu, ktorú si určila na začiatku svojej premeny. Ako svoj cieľ si stanovila 75 kilogramov a váha jej v týchto dňoch ukázala krásnych 74,6 kg.

zdroj: instagram.com/rebelwilson

Sama však upozornila na to, že číslo na váhe nie je dôležité. Podstatné je, aby si bola zdravá a aby si sa cítila dobre. Ak si však na začiatku stanovíš nejaký cieľ, z postupného progresu budeš mať o to väčšiu radosť. A keď svoj cieľ dosiahneš, budeš so sebou naozaj spokojná a môžeš byť na seba hrdá.

My sa s herečkou tešíme, pretože sa stala vzorom pre mnohé ženy, ktoré si mysleli, že schudnúť je nemožné. Rebel Wilson teraz vyzerá naozaj super, nemyslíš?

Herečka urobila naozaj veľký progres

Pamätáš, ako vyzerala Rebel kedysi?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.