Romantické gestá

Romantické gestá majú magickú moc prebudiť lásku a prehlbovať vzťah medzi partnermi. Prečo by sme sa obmedzovali na štandardné prejavy lásky, keď môžeme svojho partnera prekvapiť originálnymi a romantickými prejavmi náklonnosti?

V tomto článku nájdeš 10 inšpirácii na romantické gestá, ktoré môžeš pre svojho partnera pripraviť a navždy mu tento moment utkvie v srdci.

Priprav mu prekvapenie

Zorganizuj romantickú večeru pri sviečkach s jeho obľúbeným jedlom a vytvor príjemnú atmosféru. Pekne uprac, vytvor romantickú atmosféru so sviečkami a nezabudni aj na seba.

Navrhni romantickú prechádzku

Spoločne prejdite miestami, ktoré majú pre vás osobný význam a podeľte sa o spomienky. Vyrazte do jeho obľúbeného parku alebo na miesto s pekným výhľadom.

Pár sa bozkáva, je v tom láska
zdroj: Pexels/Jonathan Borba

Urobte si romantický piknik

Nadviazať môžeš aj na predchádzajúci bod. Po príjemnej prechádzke si pripravte piknik so špeciálnymi pochúťkami, vezmi vaše obľúbené nápoje a užite si čas spolu na čerstvom vzduchu.

Napíš mu láskyplné správy

Napíš mu list alebo správu, v ktorej vyjadríš svoju lásku a vďačnosť za to, čo ti prináša do života. Naozaj od srdca a úprimne. Ale nezabúdaj aj na komplimenty, ktoré milujú aj muži.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating