Známy pár

Rodinka sa pomaly rozrastá. Známy herecký pár si síce svoje súkromie poriadne stráži, no na povrch vyšla krásna novinka. Prvýkrát svoje tehotenstvo oznámili len v júni a dnes je už oficiálne ich prvé spoločné dieťatko na svete. Pre portál Us Weekly to uviedol tajný zdroj.

Kým iné známe osobnosti so svojimi fanúšikmi zdieľajú novinky, ale aj každodenné strasti, tento pár to má úplne inak. Svoje súkromie sa snažia poriadne strážiť a herečka Zawe Ashton oznámila svoje tehotenstvo po prvýkrát až v júni na premiére Mr. Malcolm‘s List v New Yorku. Už na červenom koberci, ktoré jej siahali až po zem sa vynímalo jemne rastúce bruško. Herečka však už vtedy žiarila a vyzerala dokonalo.

Tajné boli i zásnuby

Ani zasnúbenie pri tejto hereckej dvojici nebolo hneď jasné. Dvojica prvýkrát vyvolala klebety o možných zásnubách v marci, keď Ashton videli nosiť diamantový prsteň na udeľovaní cien BAFTA. Toho sa dočkala po 3 rokoch randenia. V júni 2022 pre Los Angels Times Tom povedal, že po položení otázky bol veľmi šťastný.

Známy pár sa teší z dieťatka

Tom Hiddleston je otec. Herca preslávila najmä herecká rola Lokiho, ale aj mnoho iných filmov. So snúbenicou Zawe Ashton ich čakajú tie najkrajšie chvíle v živote, ktoré si však prísne strážia. Na internete sa neobjavili zatiaľ žiadne fotky ani vyjadrenie čerstvých rodičov. Presný dátum narodenia sa zatiaľ nevie, dokonca ani pohlavie či meno.

Ako uviedol tajný zdroj: „Tom a Zawe milujú byť rodičmi a sú plní radosti.“ Krásny pár, ktorý vyzerá naozaj šťastne bok po boku si tak vychutnáva nového člena rodiny. S príchodom dieťatka okrem radosti, šťastia a pocitov eufórie však prichádzajú aj starosti, nový režim a systém. Zawe a Tom Hiddleston mali menšie problémy a veľa toho nenaspia, avšak ako uvádza zdroj informácií, sú aj napriek tomu nadšení.

Zdroj: usmagazine.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News