Známy herec Colin Farrell

Ďalší nečakaný rozchod v šoubiznise? Vyzerá to tak, že sa známy idol žien, Colin Farrell, rozišiel so svojou priateľkou Kelly MacNamara po piatich rokoch. Zdroj blízky páru pre The Sun prezradil aj dôvod.

Známy írsky herec, Colin Farrell, sa aj vo svojich 46 rokoch objavuje v rebríčkoch najs*xi mužov sveta. Už od jeho začiatkov v šoubiznise po ňom túžia ženy i muži. Jeho srdce si však v roku 2017 získala Kelly MacNamara.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Colin Farrell Updates (@colinfarrellupdates)

Tajný rozchod v šoubiznise?

Podľa informácií zdroja blízkeho páru je srdce s*xsymbola opäť voľné. Známy hollywoodsky herec sa vraj s Kelly v tichosti rozišiel. Dôvodom má byť nabitý pracovný rozvrh.

„Colin je mužom, ktorý naplno žije prítomnosťou. Dlhé mesiace pracoval na filme The Banshees of Inisherin a popri tom aj na Batmanovi, kde stvárňuje Penguina. Jeho pracovná zaneprázdnenosť si vyžiadala svoju daň a s Kelly sa v tajnosti rozišiel,“ píše The Sun.

„Nerozišli sa v zlom, avšak udržať milostný vzťah, keď máte tak veľmi nabitý pracovný rozvrh je celkom náročné,“ dodal nemenovaný zdroj.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Colin Farrell Updates (@colinfarrellupdates)

Už predtým Colin naznačil isté ťažkosti vo vzťahu. „Moja priateľka veľa cestuje za prácou, takže často sme ako dve lode, ktoré sa stretávajú iba v noci. Ale dbáme na to, aby sme našli spoločný prístav, kde by sme sa mohli viac stretávať,“ povedal. Zdá sa teda, že chyba teda nebola iba v jeho nabitom pracovnom rozvrhu.

Zatiaľ však rozchod dvojica oficiálne nepotvrdila.

Zdroj: The Sun

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News