Známy herec Dylan Sprouse a Barbara Palvin oznámili zásnuby

Svadby sa vraj nevedia dočkať! Podľa informácií Entertainment Tonight si svoje áno už čoskoro povie celebritný pár, známy herec Dylan Sprouse a modelka Barbara Palvin. Po rokoch randenia sa zaľúbenci rozhodli svoj vzťah oficiálne posunúť. Zásnuby prebehli v súkromí.

30-ročný Dylan sa venuje herectvu už od detstva. Divákom je známy spolu so svojím dvojčaťom, bratom menom Cole, s ktorým mali vlastný seriál na Disney Channel s názvom Sladký život Zacka a Codyho. Obaja sa v tomto hereckom svete uchytili a zahrali si v mnohých filmoch i seriáloch.

V roku 2018 začal Dylan randiť s modelkou Barbarou a odvtedy sú označovaní za jeden z najkrajších párov šoubiznisu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin)

Známy herec už vraj pokľakol

Zaľúbenci majú krásny vzťah a o kúsok zo súkromia sa delia s fanúšikmi aj na sociálnych sieťach. Konkrétnejšie je to práve Barbara, ktorá zdieľa ich zamilované snímky na svojom Instagrame, kde ju sleduje takmer 19 miliónov followerov. Tým sa však rodáčka z Maďarska ešte nestihla pochváliť s veľkou novinkou – akou sú zásnuby.

Podľa informácií ET mal totiž herec požiadať svoju polovičku o ruku. O tom, že  už plánujú svadbu, povedali zatiaľ iba najbližším. „Dylan a Barbara sú zasnúbení. Prsteň už ukázali niekoľkým priateľom a netaja sa tým, že sa veľmi tešia,” prezradil neznámy zdroj z ich okolia. Podľa jeho slov sa veľmi tešia a nemôžu sa dočkať na novú kapitolu v ich živote.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin)

Zdroj: etonline.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News