Instagram/kulhanekmartin

Naozaj našli vďaka realite šou lásku na celý život? Víťazi Love Island Laura Chrebetová a Martin Kulhánek spolu ostali aj po skončení šou. Na svojich instagramových profiloch pravidelne zverejňujú svoje spoločné fotky. Väčšinu času trávia v Čechách a netaja sa tým, že už sa poznajú aj ich rodiny.

Laura pridala na svojom profile v piatok večer fotku, ktorou poriadne šokovala všetkých fanúšikov. Mala na sebe nádherné svadobné šaty a Martin mal tiež oblek. Vyzerali ako dokonalý pár, ktorý si len pred chvíľou povedal svoje vytúžené ÁNO.

A aby toho nebolo málo, sympatická blondínka do popisu napísala číslo 3 so srdiečkom, čím ľudí zmiatli ešte viac. Nosí pod srdcom bábätko a už čoskoro budú traja?

Pod príspevkom sa hneď začali zbiehať gratulácie. „Počkať, počkať čoooo?😍 Gratulujeeeeem 🤍a tá 3 znamená, že čakáte bábätko? Som z toho nejako zmätený 🤯😂 Pokiaľ je toto celé pravda, tak vám to moc prajem a pokiaľ nie, tak vám to prajem uuuuplne rovnako 😂❤️ Ľúbte sa hrdličky,“ odkázal im známy celebritný kaderník Jirko Blatný.

zdroj: Instagram/chrebetova

Ku gratuláciám sa pridala aj speváčka Monika Bagárová a množstvo ďalších ľudí. Na druhej strane si ale fanúšikovia všímali, že im na prstoch chýbajú obrúčky a mysleli si, že určite pôjde len o nejaké fotenie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News