Ženy zo SuperStar

Vie, ako upútať pozornosť! Česká herečka, u nás známa aj ako porotkyňa SuperStar, Patricie Pagáčová, sa na svojom Instagrame totálne odviazala. Na sociálnu sieť totiž pridala fotografiu, na ktorej je úplne nahá! Z reakcií si zrejme ťažkú hlavu nerobí.

33-ročná herečka je u našich susedov dlhé roky známou tvárou. U nás ju diváci evidujú najmä zo speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar. V nej sa totiž objavila v porote posledné 2 ročníky po boku Moniky Bagárovej, Paľa Haberu, Mariána Čekovského a Leoša Mareša.

Pagáčová a Bagárová
zdroj: Instagram/patricie.pagacova

Fanúšikovia vedia, že Patricie je veľmi optimistický človek, ktorého žiadna kritika len tak nerozhodí. Svedčí o tom aj to, že na sociálnej sieti, kde ju sleduje viac ako 564-tisíc followerov, nemá strach ísť s kožou na trh.

Porotkyňa SuperStar šla donaha

Presvedčila o tom verejnosť aj svojou najnovšou fotografiou. Patricie si totiž s manželom Tiborom užila relax vo wellness hoteli, kam dvojica vyrazila za oddychom. Z kúpania vo vonkajšom bazéne si pritom nechala zhotoviť pamiatku na to, ako si to užíva celkom nahá. Fotku si môžeš pozrieť na jej príspevku TU.

Porotkyňa SuperStar
zdroj: Instagram/patricie.pagacova

Na Instagrame ukazuje aj súkromie

To tvorí okrem manžela, s ktorým sa vzali v roku 2019, aj ich dcérka. Dievčatko prišlo na svet v máji 2021 a dostalo meno Bibiana.

Pagáčová s rodinou
zdroj: Instagram/patricie.pagacova

Zdroj: Instagram/patricie.pagacova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News