A je to vonku! Najskôr mnohých šokovala Daniela, keď sa podelila o sladkú správu, nedávno už prekvapila aj jej sestra, Veronika. Dvojičky Nízlové majú ďalší dôvod na radosť a môže za to aj táto horúca novinka!

Len pred krátkym časom sa pôvabná Daniela Nízlová z dua Twiins priznala, že čoskoro privedie svojmu partnerovi, úspešnému futbalistovi Stanislavovi Lobotkovi, ich prvého spoločného potomka. To však so sebou prináša nielen jej odchod zo Slovenska, ale aj to, že sexi Twiinsky už spolu spievať nebudú.

Napriek tomu, že od detských hitov sa posunuli až k spolupráci so svetovými hviezdami, ako napríklad s raperom Flo Rida, či samotným Snoop Doggom, po 23 rokoch sa rozhodli ísť každá vlastnou cestou.

Nikdy predtým ich nič nerozdelilo, dokonca ani vzťah Daniely s brankárom Rasťom Staňom, či jej manželstvo s Braňom Jančichom alebo svadba Veroniky s jej dlhoročným priateľom Tomášom Krúpom. Radikálna zmena nastala až teraz, kedy sa Daniela spoločne so svojím terajším partnerom rozhodli svoj vzťah posunúť na vyšší level.

Tí, ktorí si ich piesne obľúbili však nemusia mať hlavu v smútku. Veronika so spevom neplánuje skončiť, ba dokonca sa chystá na sólovú dráhu, čo teda znamená, že po 23 rokoch bude spievať sama.

Dosvedčuje o tom aj jej horúca správa, ktorú zverejnila na svojom osobnom účte na Instagrame. Pozornému oku dokonca neušlo ani to, že krásna speváčka začala pracovať na zlepšení postavy a imidžu. A siahla i po celkom novom mene…  Veronika sa rozhodla, že ju na ceste sólovej kariéry budeme môcť evidovať pod pseudonymom “VEBI”.

A tak už ostáva len otázne, kedy budeme môcť počuť jej celkom prvý hit z vlastnej tvorby, a to bez pomoci ikonickej sestry Daniely. Síce sa im spoločne doposiaľ nepodarilo zásadne ovládnuť hitparády, no napriek tomu si svojich fanúšikov vždy našli. Ktovie, ako tomu bude teraz! Jedna vec je však istá. O Veronike Nízlovej ešte budeme počuť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.