Začala by som tým, že každá žena si vo svojom živote nájde muža, ktorý je pre ňu dokonalý, hneď ako sa spoznajú alebo si to len myslí a snaží sa tomu veriť.  A prečo? Pretože je už unavená zo všetkých tých chlapov, ktorí sa tvária, že Vám dajú aj modré z neba.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Chlapom ide v dnešnej dobe len o jedno – dostať nás do postele. Aspoň väčšina z nich taká je, naozaj veľká česť výnimkám. Všetky dobre vieme, že chlapi sú už raz takí, ale ani jedna z nás si to nechce priznať. Veríme tým krásnym romantickým príbehom, ktoré vidíme vo filmoch alebo čítame v knihách. Áno aj ja som bola taká až dovtedy, kým som nezistila, že krásny romantický život, ktorý som si vysnívala nebude taký perfektný a jednoduchý.

unsplash.com

Spoznala som chlapa, ktorý bol milý, vtipný, chápavý, láskavý, úprimný, starostlivý jednoducho úžasný. Nemohla som uveriť tomu, že práve ja som takého našla. Ráno som vstala a dostala som raňajky do postele. Cítila som sa ako princezná, neustále ma obskakoval a zahŕňal komplimentmi. Bolo to naozaj úžasné, keď som mu povedala, že dnes nemôžem byť s ním pretože na druhý deň ma čaká dôležitý test, chápal to doniesol mi čokoládu a povedal, že určite to zvládnem, že som šikovná a múdra. Och viete ako som sa v tej chvíli cítila? Hm, asi sa viete vžiť do mojej kože. Áno, vtedy to bol ten najúžasnejší chlap na svete. Naozaj som tomu neverila, že som spoznala takého úžasného chlapa, ďakovala som Bohu, že konečne aj na mňa sa usmialo šťastie. Avšak som sa radovala asi príliš predčasne. Stala sa taká vec, že na víkend som išla domov pretože študujem v inom meste ako bývam. Išlo sa mi domov ťažko, lebo som si uvedomovala, že budem bez mojej lásky. Ale tak povedala som si, že nejako tie tri dni vydržím. Vôbec som nemohla tušiť, že čo spraví ON.

V sobotu večer na Facebooku som uvidela fotku môjho úžasného chlapa s nejakou neznámou babou. Hm, najprv som si myslela a však nejaká kamarátka nejdem z toho robiť vedu. Lenže, keď som sa lepšie pozrela na popis fotky, už som si prestala myslieť, že je to len kamarátka.

pexels.com

V popise bolo napísané: „Budúci bývali, som zvedavá, koľko to so mnou vydrží.” V tom momente som nevládala spraviť nič. Zmohla som sa len na to, že som zavolala môjmu úžasnému chlapovi s tým, že čo to má všetko znamenať. On ma začal upokojovať, že to nie je tak ako to vyzerá, že keď pondelok prídem, tak si to všetko vydiskutujeme. Povedala som si dobre, prečo by mi klamal, keď mi ešte štvrtok povedal, že ma ľúbi a bude ma čakať.

Prišiel pondelok a ja som sa veľmi obávala ako dopadne naša diskusia. Povedal mi, že je to len kamarátka, že sa naozaj nemusím báť. Ale tiež, že nemôžem všetko tak priveľmi riešiť, že chce mať určitú slobodu. Pomyslela som si fajn asi som naozaj vyznela ako nejaká žiarlivka. A tak sme nejako išli ďalej. Už som sa tým netrápila. Ale čo človek nechcel, nebola to len kamarátka, bola to viac než kamarátka až nakoniec vysvitlo, že viac ako ja…

Stretával sa s ňou poza môj chrbát, písal si s ňou, keď som zaspávala vedľa neho v posteli. Už som to nevydržala a na rovinu som sa ho spýtala, že čo pre neho znamenám? Povedal mi, že on nevie. Vtedy sa mi zrútil celý obraz o perfektnom vzťahu a úžasnom chlapovi. Myslela som si, že som asi zle počula alebo čo. Povedal mi, že on momentálne nevie čo chce, že to sa uvidí časom. Časom však len pribúdali fotky na sociálnych sieťach, kde bol môj úžasný muž spolu s „kamarátkou.”