Jedna z najpopulárnejších youtuberiek sveta, a veľmi šikovná make-up artistka Nikkie de Jager, ktorá vystupuje pod menom NikkieTutorials, vo svojom najnovšom videu šokovala fanúšikov. Priznala sa, že sa nenarodila tak, ako ju jej 12 miliónov odoberateľov počas rokov verejného vystupovania pozná.

Nikkie, ktorá je označovaná za make-up guru a pohybuje sa medzi celebritami, si vďaka Youtube vybudovala vysnívanú kariéru. Svoje prvé video vydala už pred 11-rokmi, a stala sa ikonou všetkých tutoriálov na líčenie. To posledné video však nie je o kozmetike, ale o pravde, ktorú chcela priznať pred celým svetom.

Nikkie sa podľa svojich slov narodila „v zlom tele“. Už od detstva si uvedomovala, že sa cíti byť viac dievčaťom, a od 6 rokov si nechala narásť vlasy. Keď mala 14 rokov, začala brať hormóny, ktoré stopli jej rast a začala sa postupne meniť na ženu. V 19-tke už prešla celým prechodom, a v tom čase začala aj natáčať svoje prvé videá. Nikto tak netušil, že pred pár rokmi z nej bol iný človek.

K priznaniu sa rozhodla aj pod nátlakom ľudí, ktorí sa jej vyhrážali, že jej tajomstvo vyzradia. Ona ho však chcela zdieľať s fanúšikmi sama. V emotívnom videu sa poďakovala aj svojej mame, ktorá ju celý život veľmi podporovala. „Ja som ja. Stále som Nikkie. Na tom sa nič nezmení.“

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.