Svadba na prvý pohľad
Instagram/tvmarkizaofficial

Prekvapivý verdikt

Vzťah motorkárky Janky a farmára Jozefa bol už od začiatku turbulentný. Aj napriek hádkam sa však stále celkom rýchlo dokázali udobriť. Vyzeralo to medzi nimi tak, že nakoniec predsa len ostanú spolu. Budúci utorok však zistíš, že to nie je pravda. Hoci Janka s Jozefom zdieľa vzájomné sympatie, nie je pre ňu ten pravý. Aj jeho samotného prekvapí jej rozhodnutie.

Určite si sa tešila, keď si počas minulých epizód videla, že si k sebe zrejme našli cestu. Prišlo aj na prvé pusy, romantické večery s vínom pri telke a krásne zážitky. To všetko však Janke ku šťastiu nestačilo. Teda aspoň z toho dlhodobého hľadiska.

Svadba na prvý pohľad im prospela

Medzi Dušanom a Karin to zaiskrili už pri prvom pohľade do očí. Párik ako z módneho časopisu si sadol po všetkých stránkach. Samozrejme, že sa párkrát pohádali, no to ku vzťahu patrí. Hoci na obrazovke v utorok uvidíš krátke zneistenie z oboch strán, dočkáš sa kladného rozhodnutia. Karin a Dušan teda budú pokračovať v randení.

Panovačná Janka?

Aj posledný zosobášený pár zažije prvú menšiu krízu. Najprv nebola nadšená z jeho výšky a teraz zase z jeho jednoizbového bytu. Práve včera si možno krútila hlavou nad tým, ako Janka zareagovala pri vstupe do Martinovho bytu. To však ešte nie je všetko.

Budúci týždeň sa novomanželia pohádajú a veru, že to nebude príjemné. Futbalista svoju nevestu nazve panovačnou, pretože mu bude rozkazovať v jeho vlastnom byte. Podľa nej v ňom má neporiadok, a tak mu prikáže všetko poupratovať. Tak čo, myslíš si, že ich vzťahu dajú zelenú, alebo sa odpísali už na začiatku?

Zdroj: Voyo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News