Instagram/svadba_na_prvy_pohlad_/tvmarkizaofficial

Je to oficiálne! Na obrazovky televízie sa vracia známy sociálny experiment – Svadba na prvý pohľad. Podľa informácií z Markízy tentokrát uvidíš ešte viac sobášov, než ako tomu bolo doteraz. V novej sérii dali experti dokopy skutočne nevšedné páry. 

Fanúšikovia tejto netradičnej relácie o hľadaní lásky na celý život sa môžu tešiť na premiéru prvej epizódy v poradí už tretej série v utorok 1. marca 2022. A samozrejme, predplatitelia Voyo si ju budú môcť pozrieť o týždeň skôr.

Pokiaľ si prvé dve série nevidela, v rýchlosti ti prezradíme o čom táto šou vlastne je. Slobodní odvážlivci, ktorým sa doposiaľ nedarilo v láske a nenašli si svoju spriaznenú polovičku, sa prihlásili do tohto experimentu s nádejou, že po svojom boku konečne zahliadnu toho pravého či pravú.

Budúci manželia sa však vopred nepoznajú a až pri svadobnom oltári uvidia, koho si vlastne berú. Nie je to však žiadna náhoda. Tím odborníkov z oblasti psychológie a biológie vyberie najkompatibilnejších partnerov zo všetkých uchádzajúcich a vytvoria tak jednotlivé páry.

Tí následne vstúpia do symbolického manželstva pred očami svojich najbližších a rovnako aj divákov. Hneď potom sa vydajú na svadobnú cestu, a keď sa vrátia strávia spolu mesiac v jednej domácnosti. Potom sa rozhodnú, či budú aj naďalej pokračovať vo svojom vzťahu alebo svoju spoločnú cestu životom ukončia.

„V novej sérii svoju šancu dostane až päť dvojíc, pričom ide o historicky najvyšší počet od začiatku vysielania sociálneho experimentu u nás. Vyberať naozaj bolo z čoho, do Svadby na prvý pohľad sa totiž prihlásilo viac než 2 400 záujemcov, čo je skutočne úctyhodné číslo,“ prezradila pre Markízu programová riaditeľka skupiny tejto televízie, Silvia Majeská.

Aké páry dali experti dokopy v novej sérii?

Prihlásení prešli psychologickými pohovormi, testami DNA, čuchu, atraktivity či audio testom, kedy každý hodnotil hlasy opačného pohlavia. Dokonca aj s výtvarníčkou dali dokopy skice tváre ideálneho partnera či partnerky podľa predstáv uchádzačov.

Výsledkom výpočtov je aj prvý pár 3. série. Ide o dvoch mladých atraktívnych ľudí, a to o 23-ročnú študentku s o 7 rokov starším modelom. Päticu párov doplní marketérka s rozvedeným hokejistom, farmár s hanblivou účtovníčkou, milý záchranár s pedagogičkou a fitness trénerka s učiteľom telesnej výchovy.

Podarí sa odborníkom vytvoriť ďalší šťastný pár ako bola Tereza a Milan?

Obľúbený pár – Tereza a Milan si svoje „áno“ povedali v druhej sérii relácie v televízii, a neskôr aj v reálnom živote

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News