instagram.com/artsmak_mio

Ako by mala vyzerať tradičná svadba? Tak, ako nám to odmalička vštepovali mamy a babky? Žijeme v 21. storočí a ľudia si svoj deň D chcú užiť naplno, preto nepozerajú na to, čo by sa malo, ale robia to, čo chcú a čo majú radi. Rovnako ako jeden pár z Californie.

Portál dailymail informoval, že Coral a Mio sa poznajú už od detstva. Spočiatku boli len dobrými priateľmi, neskôr sa dali dokopy a teraz sú už manželia. Ich svadba ale nebola len taká hocijaká. Oni a ani svadobčania na ňu určite nezabudnú do konca svojho života. Dvojica sa pred obradom totiž zhúlila a všetko zdokumentovali. Treba ale hneď na úvod pripomenúť, že mladomanželia žijú v Californii, kde je marihuana legálna, a tak im za tento čin absolútne nič nehrozí.

Coral a Mio pritom nie sú žiadnymi neznámymi. Na YouTube majú svoj vlastný kanál a rovnako propagujú marihuanu a jej účinky aj na sociálnych sieťach. Coral má na svojom profile 170-tisíc fanúšikov a  nezabudla tam zdieľať ani vydarené fotografie z vlastnej svadby, ktoré zožali veľký úspech a stali sa dokonca virálnymi.

View this post on Instagram

It’s been almost two weeks since we got married and now our wedding photos have been shared on Facebook almost 30,000 times! 😱 I’m so thankful we celebrated our day exactly how we wanted to, including the RV where we got 10 minutes alone after the ceremony to smoke up before inviting our guests on board as well. Huge thank you to the #worldreefers who have been amped for this moment ever since they heard we got engaged!! @artsmak_mio was my best friend in kindergarten, my partner through the last few years of my blog and now is my husband forever! Here’s to a lifetime of tokes together! 👰 🤵 🍰 💍 💕 #coralandmio the amazing team of people that worked to make our day perfect: 📸: @rachelartimephoto dress: @essenseofaustralia #d2724 @jaimebridal veil & headpiece: @blueskyhorizons hair: @hilaryish makeup: @beautyonreserve suit: @josephabboud @menswearhouse tie: @cyberoptix bongs: @roor.germany @mahglass flowers: @bullseyeblooms @cremedecanna.ca coordinator: @heartandarrowweddings #MWcontest #myIDo #firsttoke #ourweddingday #essenseofaustralia #essensebride #ifoundthegownatjaime #justmarried #weedwedding #cannabiswedding #marijuanawedding #ballgownweddingdress #horsehairveil #coralreefer420 #weedbride

A post shared by Viva La Reefers (@coralreefer420) on

Ľudí po celom svete ale najviac zaujali spoločné fotografie, ktoré vznikli tesne pred obradom. Dvojica si nechala vyrobiť unikátne bongá s nápismi Mr. a Mrs., teda pán a pani. Počas svojho dôležitého dňa nechceli vynechať niečo, čo je pre nich dôležité a je súčasťou ich každodenného života. Čo na takúto svadbu hovoríš? Páči sa ti ich trúfalosť?

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating