Tak, ako sa trendy posúvajú v obliekaní či líčení, postupujú aj v súťažiach krásy a vnímaní toho, ako by mala vyzerať krásna žena. Výsledkom je vynovená súťaž krásy Miss Universe Slovakia, ktorá tento rok prinesie niečo úplne iné, než sme boli zvyknuté doteraz. Ako informoval portál Startitup, riaditeľka Miss Silvia Lakatošová si na pomoc prizvala aj kráľovnú Instagramu Zuzanu Strausz Plačkovú.

Miss Universe Slovakia sa organizuje už od roku 1994, kedy sa víťazkou stala práve súčasná riaditeľka Silvia Lakatošová. Víťazka slovenskej súťaže krásy následne poputuje na svetovú súťaž Miss Universe. Tento ročník bude ale úplne iný, než boli tie predošlé.

Miss Universe Slovakia sa v spolupráci s agentúrou Evency presúva do online priestoru. Dôvodom je, že v súčasnosti sa všetko dôležité rieši prostredníctvom internetu, ktorý nemá takmer žiadne obmedzené možnosti.

„Súťaže krásy organizujem 22 rokov a prostredníctvom nich sa nám podarilo objaviť mnohé krásne a hlavne talentované dievčatá. Dnes je však iná doba a aj pandémia nás ešte viac všetkých presunula do online priestoru. Keďže chcem, aby krása a charizma našich dievčat oslovila a inšpirovala aj mladú generáciu, hľadám nové cesty. Spojenie so Zuzanou, ktorá vie vynikajúco narábať so sociálnymi sieťami, sa mi zdá ako výborný spôsob,“  prezradila Silvia pre Startitup.

Zuzana Strausz Plačková o tejto novej príležitosti informovala aj na svojom Instagrame. Podľa jej slov sa máme pripraviť na niečo, čo tu ešte nebolo a tento ročník Miss bude Level Up. Vyjadrila sa však aj pre Startitup: „Silviu obdivujem a vážim si ju za to, čo dokázala. Verím, že spolu prinesieme novú éru estetiky a že naše spojenie klasického a digitálneho sveta bude korunované úspechom. Chcem dopriať dievčatám, ktoré sa zúčastnia tejto súťaže, omnoho väčší priestor na prezentáciu, pretože sociálne siete nie sú limitované ničím.“

zdroj: Instagram/queen.plackova

Ak máš od 18 do 27 rokov, môžeš sa zúčastniť jedného z pripravovaných castingov, ktoré sa uskutočnia v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach. Queen Plačková je opäť raz príkladom toho, že sa nezastaví pred ničím a chopí sa každej príležitosti, ktorá sa jej naskytne.

Čo si o vynovenej súťaž krásy myslíš ty?

Zdroj: Startitup.sk, Instagram/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.