Súrodenci svetových celebrít
Instagram/lovin_jlo13/rjfenty96

V každej rodine sa nájde niekto, kto nejakým spôsobom vyniká. Ak je to talentom, môžu byť na neho všetci ostatní iba hrdí. To si určite hovoria aj súrodenci slávnych celebrít. Zatiaľ čo ich mená pozná každý na svete, len málokto tuší, kto má s nimi rovnakú krv. Tušila si vôbec o tom, že títo ľudia majú sestry či bratov?

Poď sa s nami pozrieť na to, kto sú vlastne súrodenci slávnych. Kým niektorí ostali v utajení, iní sa stali taktiež slávnymi, aj keď, o čosi menej.

Rajad Fenty

Rihanna je 34-ročná speváčka, módna návrhárka a podnikateľka, ktorá sa len nedávno stala prvýkrát mamou. Jej synček má dvoch ujov v podobe jej mladších bratov, 26-ročného Rajada a 32-ročného Rorreyho. Trojica má aj ďalších, nevlastných súrodencov z otcovej strany.

Lynda Lopez

Jennifer Lopez je nemenej známa speváčka než Rihanna. Aj ona má dvoch súrodencov – sestry Lyndu a Leslie. Kým Leslie sa drží v úzadí, o 2 roky mladšia Linda patrí k známym novinárkam v New Yorku.

Noah Cyrus

Speváčka Miley Cyrus má dokonca až 5 súrodencov – Noah, Trace, Brandi, Braison a Christopher. Z nich si taktiež veľkú pozornosť získala práve 22-ročná Noah, ktorá je od Miley o 7 rokov mladšia. Aj ona sa dala na hudobnú kariéru a dokázala, že nemusí žiť len v tieni staršej sestry.

Eric Roberts

Vedela si o tom, že meno Roberts je v Hollywoode naozaj známe? Herečka Julia má dvoch súrodencov s rovnakými rodičmi a jednu sestru z maminej strany. Jej starší brat, 66-ročný herec Eric sa taktiež celý život točí okolo filmu. Jeho dcérou a neterou Julie, je rovnako známa, 31-ročná herečka Emma Roberts.

Alex Watson

Ďalšou známou Emmou je nepochybne tá, ktorej asi navždy budú hovoriť Hermiona. Herečka, ktorá zažiarila vďaka filmom o Harrym Potterovi, má mladšieho brata menom Alex. Z otcovej strany sa hovorí ešte o ďalších troch mladších súrodencoch. Alex z nich vyniká aj tým, že sa taktiež vrhol na herectvo a úspech zaznamenal aj vďaka modelingu.

Doug Pitt

Ktorá žena kedysi nesnívala o tom, že by bola na mieste Angeliny Jolie? Mať za muža Brada Pitta, to bolo niečo. Tušila si ale, že má brata? Volá sa Doug a údajne sa úplne stráni médiám práve kvôli bratovi, na ktorého sa ho stále pýtajú.

Haylie Duff

Pozornosť však nevadí Haylie, o 3 roky staršej sestre herečky Hillary Duff. Tú na Instagrame sleduje viac ako milión followerov a sama sa angažuje v rôznych oblastiach – herectvo, podnikanie či spev.

Čo myslíš, majú títo súrodenci dôvod na to byť pyšní alebo sa v nich skrýva aj závisť?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife