Niekedy sa do seba zamilujú ľudia, ktorí sa majú radi, no v posteli im to neklape. Je to bez chémie, vzrušenia a vášne. Aj tieto aspekty môže ovplyvňovať tvoje znamenie.

Aby ľudia zažili skvelé milovanie, musia sa správne „nájsť“. Týmto dvojiciam to v posteli ide.

Škorpión + Strelec

Vášnivý Škorpión musí mať s*x skoro každý deň. Bez neho nevie fungovať a je stratený. Adrenalínové milovanie mu zabezpečí Strelec, pretože len s ním sa dokonale zladí. Vďaka tomu, že si v posteli rozumejú, im môže vydržať vzťah niekoľko rokov.

Vždy usmiaty Strelec Škorpiónovi všetko odpustí a najlepšie sa vedia uzmieriť v posteli. Tejto dvojici sa nikdy nestane, že by ich intímny život upadol do stereotypu.

Blíženci + Panna

Táto dvojica je pre výnimočný s*x ukážková. Zvedavý Blíženec neustále objavuje, rád skúša nové veci a nebojí sa ísť za svoje hranice. V tom je Panna ešte trochu pozadu, no taktiež rada skúša nové veci, a keď ide o Blížencove potešenie, dokáže urobiť všetko.

Z ich vzťahu sa vášeň nikdy nevytratí a môžu to dotiahnuť veľmi ďaleko. Dokonca spolu môžu bývať a mať rodinu.

Rak + Ryby

Rak je skôr plytký, než zameraný na psychické veci, avšak to mu neprekáža mať normálny vzťah. S Rybou si dokonale rozumejú, pretože ako sa hovorí, protiklady sa priťahujú. Ryba je skôr empatickejšia, citlivejšia a to Raka priťahuje. V posteli vytvoria harmonický súlad, ktorý nemá len tak hocikto.

Vedia sa milovať hodiny bez toho, aby museli odpočívať alebo jesť. Táto dvojica je jednoducho hviezdna, aj keď im to nemusí dlho vydržať. Spomienky na vášnivý s*x zostanú.

Váhy + Baran

Krásne Váhy túžia po tom, aby boli v posteli uspokojované častejšie, než ich partner. To tomuto znameniu splní jedine Baran. Človek v znamení Váh je ochotný sa aj rozdať, no musí vedieť, že za to bude niečo mať. Baran je jedno zo znamení, ktoré nie je sebecké a veľmi rád druhým dopraje.

V posteli im to bude klapať, pretože nájdu rovnováhu a budú si vedieť čítať myšlienky. Celú noc v nich dokáže horieť vášeň.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.