instagram.com/christmas._passion, cosmopolitan_fr

Počas Vianoc chceme byť so svojimi najbližšími. Svoju polovičku ale momentálne nemáš, a tak ťa chytá depresia, že najkrajšie sviatky v roku stráviš sama? Nezúfaj. Z toho, že si teraz single, sa predsa svet nezrúti.

Keď už nič iné, tak si aspoň povedz, že ušetríš. 🙂 Nebudeš sa musieť trápiť nad výberom dokonalého darčeka pre neho a nebudeš musieť tŕpnuť, či sa mu bude páčiť. A ani ty nebudeš musieť predstierať radosť z darčeka, ktorý ťa v skutočnosti vôbec nepotešil. Vo všetkom by si mala hľadať aj pozitíva.

Môžeš stráviť celý deň v pyžame sledovaním vianočných filmov a rozprávok, môžeš byť nenamaľovaná a nikto ťa nebude kritizovať. Nemusíš mať dokonca ani dokonalo upratané. Ale nezabúdaj na to, že romantické filmy nie sú úplne skutočné a nezáviď hlavným postavám tú ich nehynúcu lásku. Buď realista.

Určite by si mala stráviť Štedrý deň so svojou rodinou a blízkymi. Nestráv tento deň sama, ale obklop sa ľuďmi, na ktorých ti záleží a ktorým záleží na tebe. Ak sa bojíš, že ťa budú bombardovať otázkami, kedy si už konečne niekoho nájdeš, zastav ich hneď na začiatku, aby ste si zbytočne nepokazili sviatočnú atmosféru.

Tieto Vianoce budú iné a nebudú sa konať žiadne Štefanské zábavy, na ktorých by si mohla spoznať niekoho nového. Počkaj, kým sa opatrenia uvoľnia a maj oči otvorené. Nikdy nevieš, kedy a kde na svojho budúceho partnera natrafíš .

Zatiaľ ale môžeš urobiť dobrý skutok a pomôcť niekomu, kto to potrebuje. Existuje veľa zbierok, do ktorých sa môžeš zapojiť a venovať potraviny či iné veci, ktoré sa zídu tým, čo toho majú najmenej. Alebo sa len pristav pri ľuďoch bez domova a kúp im teplý čaj alebo nejaké jedlo. Takýto skutok ťa zohreje pri srdci a budeš sa cítiť naozaj skvele. Vtedy ti nebude chýbať ani to, že nemáš svoju chýbajúcu polovičku.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating