instagram.com/meganfox/machinegunkelly

Americká herečka Megan Fox a raper Machine Gun Kelly  (Colson Baker) sú zrejme viac ako iba kolegovia. Obaja sa podieľajú na natáčaní filmu Midnight in the Switchgrass a už dlhšie kolujú klebety, že medzi nimi prebehla iskra. Viac o tom informoval portál Cosmopolitan.

Producent Randall Emmett uverejnil na svoj instagramový profil fotografiu, na ktorej sa nachádza herecké obsadenie filmu. Stretli sa konečne po štyroch mesiacoch a Randall je za túto príležitosť vďačný.

Na snímke je vidieť, ako má raper Machine Gun Kelly v náručí Megan Fox. Nehovoriac o tom, ako si o ňu opiera svoju hlavu. Aktuálne je však fotka už zmazaná.

Podľa zdroja E! News majú k sebe dvaja umelci naozaj blízko. „Megan pracovala na filme a zblížila sa s Machine Gun Kelly,“ uviedol ich exkluzívny zdroj. Údajne sa aktívne stretávajú. Že by bol na ceste nový hollywoodsky párik?

O Megan Fox je známe, že sa rozviedla s ex-manželom Brianom Austinom Greenom. Ten sa k celej situácii vyjadril nasledovne: „Nikdy som sa s ním nestretol, ale rozprávali sme sa o ňom s Megan,“ povedal Brian. Dodal, že dôveruje jej úsudku a z toho, čo mu o ňom vravela, vyzerá byť slušný chlap.

O nádejnom romániku doposiaľ neprehovorila ani jedna strana, no fotografie tvrdia niečo iné. Možnože ešte nechcú vyjsť s pravdou na povrch a udržať si to iba medzi sebou, no šikovným paparazzim sa uteká veľmi ťažko. Megan si okrem toho aj strihla účinkovanie v klipe Machine Gun Kellyho k piesni Bloody Valentine. Páčila by si sa ti táto kombinácia?

Zdroj: Cosmopolitan, E! News

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News