Unsplash/NeONBRAND

Masky, iným slovom sa to zrejme ani nedá pomenovať. Určite si sa už aj ty stretla s ľuďmi, ktorí ti svojou pretvárkou a tým, ako sa hrali na dobrých kamarátov, vrazili dýku do chrbta, pretože keď si to najmenej čakala, ukázali ti pravú tvár. Preto ti dnes  prinášame zoznam znamení zverokruhu, ktoré majú k tomu najväčšie sklony a vysvetlíme ti aj prečo. Samozrejme, že to teraz neber ako jasnú vec. Len vo všeobecnosti sa to o nich šepká. Pripravená? Poďme na to!

Vodnár

Vodnár sa nenechá ničím a nikým obmedzovať. Rovnako tak je ťažké odhadnúť jeho povahu, nakoľko je plný paradoxov a protikladov. Spomedzi všetky znamenia zverokruhu je označovaný za rodeného klamára a falošného tvora. Klamstvo je súčasťou jeho každodenného života a nekonečné sľuby tiež. Takže spoliehať sa, že to, čo povie aj splní, je to vo hviezdach. Ale navonok pravý opak.

Ryby

Vo vnútri sú to vlastne veľmi krehké a zraniteľné bytosti, ale navonok ti to vôbec neukážu. Skôr sa snažia obmieňať masky, aby si nevedela na čom si. Tvária sa ako obetaví ľudia s chuťou pomáhať a byť tu pri tebe. Ryby ti sľúbia aj modré z neba, ale opak je pravdou. Možno sú až príliš lenivé znamenie a možno ich faloš je tak silná, že všetko ide stranou.

Blíženci

Veľmi komunikatívne a spoločenské povahy, ktoré majú niekedy dva životy. Tak ako predošlé znamenia, aj Blíženci majú v sebe faloš. Jeden prispôsobivý a jeden prelietavý, v ktorom častokrát natárajú hlúposti, akým ani oni sami neveria. Slovám nedávajú extra hodnotu a tak si ani neuvedomujú, že niekoho tým zavádzajú. Radšej ber všetko s rezervou, aby sa nestalo, že ťa to bude nakoniec raniť.

Býk

Býk je lojálny a trpezlivý človek, ktorý prirodzene dobre vychádza s ľuďmi. Jeho veľkou slabosťou je to, že nedokáže povedať „nie“ a tak sa často upíše vlastným sľubom, ktoré nie je schopný dodržať alebo naplniť. A tu prichádzame na problém. Tým potom vyzerá ako falošný človek. A prečo by nie, keď za chrbtom je úplne iný a chce niečo iné, ako povedal.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating