instagram.com

Svetre sú neodmysliteľnou súčasťou jesene a zimy. Tento teplý a pohodlný kus odevu je stále viac trendy a dá sa s ním vyskladať množstvo outfitov. Rozhodne by nemal by chýbať v šatníku žiadnej ženy. 

Asi najobľúbenejším typom sú práve oversize svetre, ktoré pôsobia štýlovo a efektne. Nemusíš sa ho báť nosiť ani k sukni. Pozri si nasledujúce outfity a možno sa inšpiruješ ako kombinovať ten tvoj. Ktorý outfit sa ti páči najviac?

View this post on Instagram

☀️Good morning Sweethearts☀️ . . . . . Anzeige| Guten Morgen Ihr Lieben! Gleich geht’s zum Kindergeburtstag und heute Nachmittag bin ich auch wieder unterwegs… Was steht bei Euch an? Hier zeige ich Euch einen meiner Herbstfavoriten. Der Pulli von @zoe.ona ist nicht nur richtig kuschelig u gut verarbeitet, sondern war auch perfekt für die Reise. Im Flieger kann es ja auch mal kälter werden… Habt Ihr schon einen Herbstfavoriten? 💕www.siebensonnen.de 💓#knitwear #kreta #airportfashion #airportlife #knit #reise #travelbloggers #travelblogger #blogger_de #vacationtime #reisen #casualstyle #shopper #rosa #fashioninspo #ootd💗 #ootdmagazine #outfitinspo #airplane_lovers #casualstyle #whiteaddict #tenueoftheday #lookdujour #sweaterweather #summer2018🌴 #summer2018☀️ #iflyeurowings

A post shared by ⚓️ (@settebello_hh) on

View this post on Instagram

Wearing our Deep V-Neck Pullover

A post shared by Graes Studio (@graesstudio) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista