Východniarky, konkrétne Rusky, majú v móde jasno. Vybrali sme pre teba najštýlovejšie Rusky na Instagrame, pri ktorých rozhodne budeš čerpať inšpiráciu každý deň. Dámy, ruská elita!

Elena Perminova (@lenaperminova)

Rozprávkovo bohatá Elena, alebo teda Lena, je módna ikona známa pár škandálmi, no predovšetkým výborným vkusom. Ľudia ju milujú hlavne kvôli tomu, že sa v móde nebojí riskovať a inšpiruje tak státisíce ľudí svojimi outfitmi. Taktiež hovorí, že v móde je najdôležitejšie zachovať si vlastnú osobnosť.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: weheartit.com

Mira Duma (@miraduma)

Kedysi v módnom priemysle najvýraznejšie zastupovala vplyvné Rusky práve Mira, dnes sa už však venuje viac práci, no aj tak jej Instagram je plný skvelých outfitov. Večne usmiata, útla postava, krásne vlasy a mladistvý vzhľad, to je charizmatická a múdra Mira. Vyštudovala medzinárodné vzťahy na prestížnej moskovskej univerzite MGIMO, avšak predtým politika Miru až tak nezaujímala a bola známa práve svojimi prepracovanými outfitmi. Dnes sa už usadila a venuje sa rôznym kampaniam.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: weheartit.com

Vika Gazinskaya (@vikagazinskaya)

Módna navrhárka Vika je nakrátko ostrihaná dievčina s extravagantným štýlom, ktorý tvoria rôzne turbany, farebné saká a šaty hodné umelca. Univerzitu skončila s dvoma diplomami, má vlastnú kolekciu a zdravá strava je pre ňu základ. V roku 2012 jej ako prvej Ruske v histórií ponúkli naaranžovať výklady legendárneho parížského concept storu Collete.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: weheartit.com

Natasha Goldenberg (@ngoldenberg)

Nataša s 300-tisíc followermi je ikona štýlu, ktorá pochádza zo židovskej rodiny. Taktiež je kreatívny director,  matka dvoch malých dievčat a žije v Moskve. Ani počas tehotenstva nechodila v teplákoch a mnohým ženám bola inšpiráciou vrámci tehotenskej módy, z ktorej vznikla milá kolekcia. Kariéru odštartovala ako nákupkyňa značiek pre moskovské obchodné domy, ktoré predávajú prvotriednu módu. Je uznávajná vďaka svojmu odvážnému a výnimočnému štýlu.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: weheartit.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.