Ak patríš medzi tie typy, ktoré sa nepohnú bez hudby a slúchadiel ani len na záchod, nezabudni k tomu v roku 2020 pribaliť aj vkusný štýl. 

Vynechaj odstávajúce káble a megaslúchadlá, ktorých móda doznela v tomto roku. K plne bezdrôtovým a superelesklým mini slúchadlám Huawei Freebuds 3 ti teraz pribalia aj bezdrôtovú nabíjačku, ktorá si potyká s tvojim smartfónom.

Basy bez rušenia

Perfektne vyladené basy v slúchadlách FreeBuds 3 majú za následok, že si pri počúvaní hudby budeš pripadať ako v štúdiu – hudba je hlasnejšia, silnejšia a čistejšia. V balení nájdeš aj elegantné puzdro, ktoré ich dokáže nabíjať. 

Sú to prvé TWS (True Wireless Stereo) otvorené slúchadlá, ktoré podporujú nielen redukciu šumu pri hovore, ale aj aktívne potlačenie hluku. Táto funkcia sa spúšťa jednoduchým dvojitým ťuknutím na ľavé slúchadlo. Po jej aktivovaní si môžeš vychutnať krištáľovo čistú hudbu kdekoľvek – v preplnenej MHD alebo v hlučnom bare. Na druhej strane, ak budeš telefonovať napríklad na ulici, volajúci bude mať pocit, že stojíš v kancelárii.

zdroj: HUAWEI

Na túto vychytávku nedajú dopustiť ani baby zo šoubiznisu – medzi inými napríklad bývalá česká Miss Nikol Švantnerová. Tá sa nedávno vyjadrila, že bez FreeBuds 3 do fitka ani nevkročí.

“Je super, že vôbec netlačia v ušiach a ich zvuk je naozaj perfektný. Najmä pri cvičení oceňujem, že sedia hlbšie v ušiach, takže sa nemusím báť, že mi vypadnú,”  pochvaľuje si Nikol.

Pohodlné nabíjanie

Vo vianočnom balíčku okrem štýlových slúchadiel nájdeš aj originálnu nabíjačku, určenú pre smartfóny s rýchlym bezdrôtovým nabíjaním v štandarde Qi. Minimalistický kúsok sa nebude biť so zariadením tvojho bytu a nenápadne splynie s prostredím.

zdroj: HUAWEI

Len do konca decembra

Vianočný balíček si vyzdvihni od 11. decembra v obchodoch NAY a Planeo. Za cenu samotných slúchadiel – teda 199 eur – v ňom nájdeš aj bezdrôtovú nabíjačku Huawei CP60 v hodnote 49 eur. Ponuka platí do konca decembra alebo do vyčerpania zásob.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.