Valentín

O chvíľu tu máme sviatok zamilovaných. Patríš medzi baby, ktoré už teraz vedia, že Valentín strávia s partnerom alebo si smutná, že budeš sama? Možno budeš prekvapená. Keď odpovieš na 7 otázok v našom kvíze, tak možno zistíš, že ešte nie je všetko stratené.

Ako dlho si zadaná?

Valentín Pexels/Budgeron Bach

Oslavuješ vôbec Valentín?

Čo máš v pláne robiť 14. februára?

Valentín Instagram/zhest__axasii

Pošleš niekomu valentínku?

Máš v pláne niekomu kúpiť darček na Valentína?

Valentín Pexels/RODNAE Productions

Bola si niekedy sama na Valentína?

Čo pre teba sviatok sv. Valentína znamená?

Instagram/zhest__axasii

Stráviš Valentín sama alebo ti niekto bude robiť spoločnosť? Možno budeš prekvapená
Stráviš ho sama
Bohužiaľ, Valentína stráviš sama doma. Dokonca aj tvoji rodičia si dajú nejaké rande a teba nechajú samu. Neber to však tragicky a kúp si víno, objednaj si pizzu, pusť si Netflix, prípadne si daj romantickú sprchu sama so sebou.
Budeš s niekým blízkym
Ak existuje riziko, že na Valentína budeš sama, skús zavolať von kamarátku. Môžete ísť kdesi na kávu, prípadne aj na diskotéku. Dobre sa porozprávate a perfektne sa zabavíte. A ktovie, možno napokon strávite tento deň v náručí chlapa. Alebo si sprav pekný deň doma s najbližšími.
Máš to isté!
Valentín pre teba bude výnimočným dňom. Stráviš ho v objatí svojho partnera alebo aj novej lásky. Možno sa s niekým dáš dokopy práve v ten deň a aj preto to bude také výnimočné.

Tak čo? Ako si dopadla? Potvrdí sa ti to a stráviš Valentín sama alebo sa môžeš tešiť na príjemnú spoločnosť? Potvrdiť si to môžeš aj v našom nedávnom článku. Prípadne sa môže stať, že si ešte dovtedy stihneš nájsť lásku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy