Kurzy pre ženy
Pexels/Emma Bauso, Pexels/KoolShooters

Vizážistický kurz

Každá z nás sa občas rada skrášli, najmä ak ide o párty, rande alebo dôležitú udalosť. Ako si správne vybrať produkty, ako si vyčarovať dokonalé líčenie a ešte krajšie očné tiene, to ťa môže naučiť práve tento kurz. Bonusom je, že ak to budeš ovládať, môžeš sa venovať líčeniu aj profesionálne.

Cukrársky kurz

Miluješ pečenie, sladké dezerty a hru s ozdobami? Alebo si nikdy nemala cit k pečeniu sladkých koláčov a chcela by si to vedieť? Neváhaj a prihlás sa na cukrársky kurz, kde sa od majstrov cukrárov naučíš, ako správne narábať s ingredienciami, ako dosiahnuť neodolateľnú chuť alebo ako ozdobiť tvoje výtvory, aby pôsobili ako umelecké dielo.

Pečenie sladkých dobrôt ti nikdy nebude na škodu a možno v budúcnosti rozbehneš aj vlastný biznis s krásnymi muffinmi, tortami na narodeniny či mini koláčikmi na svadby.

Kurz prežitia

Aj napriek tomu, že práve takéto kurzy sa skôr odporúčajú mužom, nikde nie je napísané, že sa naň nemôže prihlásiť žena, ktorá chce zažiť dobrodružstvo. Budeš sa musieť vzdať vymožeností, ktoré ti 21. storočie ponúka, pohodlia, ale naučíš sa omnoho viac. Nebudeš sa musieť už spoliehať len na svojho partnera pri ďalšej stanovačke či pobyte v lese. Tento kurz ti prinesie vysoko praktické zručnosti, ktoré ťa v krízovej situácii dokážu aj zachrániť.

Kurz paragliding

Nemusíš mať žiadnu predchádzajúcu skúsenosť. Stačí nabrať odvahu a môžeš sa pozrieť na svet aj z výšky. Po absolvovaní kurzu a úspešnom zložení pilotnej skúšky, tak budeš môcť lietať aj samostatne a možno sa to stane aj tvojím novým hobby.

Z výšky je ten svet predsa trocha iný a ak miluješ adrenalín a vieš, že potrebuješ vyjsť zo svojej komfortnej zóny, toto je určite niečo pre teba. Kto by nechcel mať „krídla“ a pozrieť si všetko „s nadhľadom“.

paraglajding
zdroj: Pexels/Jahoo Clouseau

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife