unsplash.com

Kedysi sme mali všetko. Nevadilo ti, že nie som dokonalá alebo že nie som každý deň bezchybne upravená, tak ako mne neprekážalo, že nosíš staré vyťahané tepláky a dotrhané tričko. Žili sme od výplaty k výplate, bez luxusného auta či bez značkových topánok za niekoľko stoviek. Nemohli sme si dovoliť drahé jedlo v reštaurácii, skôr sme jedli lacné jedlo zo stánku. No robili sme to s úsmevom na perách a ohňom v srdci.

Mali sme všetko. Mali sme nikdy nehynúcu lásku. Mali sme starostlivosť a obavy voči tomu druhému. Naše srdcia bili len jeden pre druhého a spievali šťastím. Nikto nevedel pochopiť, prečo máme na tvári úsmev, keď sme prakticky chudobní.

Ten úsmev bol akoby večný. Nič nám ho nedokázalo zmazať z tváre. Boli sme tak neuveriteľne šťastní, žili sme len jeden pre druhého. Vedeli sme totiž, že ak sa jednému z nás niečo stane, ten druhý to určite neprežije.

zdroj: unsplash.com

Ty si mi dal krídla. Naučil si ma lietať. Vďaka tebe som vedela, kto som. Vďaka tebe som sa konečne cítila byť milovaná. Bola som sama sebou. Cítila som istotu v tom, že kedykoľvek padnem do tvojej náruče, tie mohutné paže ma ochránia a zahrnú neskutočnou láskou.

V tvojich veľkých tmavých očiach som uvidela iskričky nádeje a obrovskú radosť, keď si bol v mojej blízkosti.

Myslela som si, že sa nám nikdy nikto nepostaví do cesty. Bola som si viac než istá, že naša láska je prakticky nekonečná. Pretože spolu sme mali všetko. No teraz už nemáme nič. Láska zmizla. Zničil si ju.

Zlomil si moje krídla, ktoré si mi daroval a ja som zranená a so slzami v očiach dopadla tvrdo na zem. Teraz ich už nikto neopraví a ja nebudem môcť vyletieť nazad do prekrásneho raja.

zdroj: unsplash.com

To, čo sme spoločne mali, sa stratilo. A ja viem, že už nikdy nebudem taká, ako predtým. Nikdy nebudem milovať tak vášnivo a bezpodmienečne, ako som milovala teba. Pretože ty jediný si mi dal niečo, čo mi už asi nikdy nedá žiadny chlap.

Naša láska zmizla a mne ostali už len smutné spomienky či horúce slzy kotúľajúce sa po tvári. Stále mám pred očami tvoju vysmiatu tvár, no zároveň si uvedomujem, ako veľmi si mi vzdialený. Viem, že sa ťa už nikdy nebudem môcť dotknúť, pobozkať ťa či objať a to ma neskutočne ničí.

Nedokážem ťa viac urobiť šťastným, kvôli čomu som totálne bez duše. Neviem, akým spôsobom mám vyčarovať úsmev na tvojej tvári a tak len dúfam, že raz stretneš niekoho, s kým budeš oveľa šťastnejší ako si bol pri mne.

Iné mi už totiž ani neostáva. Iba viera, že budeš mať opäť po svojom boku ženu, ktorá ťa zahrnie bezhraničnou láskou. Takou, akú som ti kedysi dala ja.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating