Počas leta chceme všetky vyzerať zvodne a pritom veľmi prirodzene. Preto ti prinášame rýchly a jednoduchý návod, ako na to. 

Inšpiruj sa pri výbere tvojho letného looku našou šikovnou Bernie. Pripravila si pre teba jednoduchý návod, ktorý zvládneš iba za pár minút a žiadny chlap ti už neodolá.

Dôležitý je podklad vo forme hydratačného krému podľa tvojho typu pleti. Následne použi ľahký make-up, zakry prípadné nedokonalosti a aby tvoja tvár pôsobila „dokonalo“, jemne ju vykonturuj. Nezabudni ani na kruhy pod očami.

Svieži vzhľad pleti doťukni rozjasňovačom, zvyšok pleti zmatni púdrom a opálený look dolaď bronzerom. Ďalším podstatným krokom je úprava obočia. Ak máš chĺpky dlhšie, zafixuj ich klasickým mydlom a čistou kefkou. Potom použi farbu alebo tieň na obočie, nedokonalosti zahladíš korektorom a dokonalé obočie je na svete.

Aby ti tvoj svieži look vydržal naozaj celý deň, použi fixačný sprej. Zabráni lesknutiu a stekaniu make-upu z tváre. Na oči zvoľ odtiene v hnedých a telových farbách, ktoré doplníš špirálou, prípadne umelými trsmi či riasami. Do vnútorného kútika na rozjasnenie použi bledší tieň. Na pery stačí príjemný bledoružový rúž, ktorý bude pôsobiť prirodzenejšie, ak ho jemne rozotrieš prstom. Celý podrobný návod nájdeš v našom videu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.