pexels.com

Ako prvý ti napíšem svoj príbeh o tom,  ako som svoje myšlienky hodila na papier a neskôr sa stali načítanejšími článkami Odzadu. Písanie ma veľmi baví.  Najviac ma na tom teší, že môžem opísať to, čo som prežila, čím som prešla, jednoducho podeliť sa s niekým o myšlienky, o ktorých nedokážem hovoriť. A tak ti predstavujem druhý dôvod, prečo sa pridať k nám, Z-blog, miesto, kde môžeš písať nie len o svojich pocitoch ale o čomkoľvek, čo ťa zaujme.

Okrem iného je skvelé mať svoj vlastný profil s celou základňou článkov, vidieť, koľkým ľudom sa moja tvorba páči alebo koľkým pomohla. Môžem si s profilom prepojiť aj Instagram a čitatelia môžu odoberať do mailov moje články, aby im nič neuniklo. Pritom na to, aby si sa stala bogerkou ti stačí odoslať jeden ukážkový článok sem a o niekoľko dní ti od nás niekto odpíše. 

Máš rada módu a sleduješ módne trendy?

Podeľ sa s ostatnými o to, čo je podľa teba must have v šatníku každej ženy alebo  o tom, ktoré kúsky sú úplne out. Predsa, každá žena miluje módu a veľmi rada si prečíta o tom, ktoré účesy budú tento rok in, aká farba je number one, aké šaty bude nosiť cez leto alebo ktorá značka tento rok ohúri zimnou kolekciou.

Byť súčasťou Z- blogu je super. Ak rada cestuješ, môžeš sa podeliť o svoje zážitky z ciest alebo o to, ktoré sú najlepšie destinácie na letnú dovolenku,…

Môžeš blogovať o fitness živote. Ak cvičíš, môžeš pridať pár trikov pre svoje čitateľky, ako schudnúť do plaviek, aké sú najlepšie cviky na zadok alebo im môžeš napísať o tom, či radšej cvičíš jógu alebo spinning.

Môžeš napísať o tom, akých úžasných ľudí máš okolo seba, o tom ako ťa chlap sklamal, či urobil šťastnou. Alebo o tvojej najlepšej kamarátke, s ktorou sa poznáš celý život.

zdroj: pexels.com

Tak vidíš, možností o čom a prečo blogovať je veľa.  Ak máš v písaní rovnakú záľubu ako ja, tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Staň sa aj ty blogerkou na Z-blogu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieZ-Blog