Neustále sa sťažuješ, pretože sa ti nedarí v láske a nevieš nájsť žiadneho schopného frajera? Rovno sa ťa opýtame – čo pre to vôbec robíš? Veľakrát sme na chybe práve my ženy, aj keď sa snažíme obviniť všetkých ľudí navôkol a najradšej by sme to zvalili na vesmír a osud.

Pravdou je, že najväčšou chybou, ktorej sa dopúšťaš a ktorá ti bráni v tvojom šťastí a láske je tvoja LENIVOSŤ a žiadna snaha. Ak neurobíš nič navyše, nemôžeš predsa očakávať, že sa pred tebou iba tak objaví ten dokonalý chlap.

Keď ideš do mesta, tak zbehneš v teplákoch alebo legínach, pretože si hovoríš, že ideš len do obchodu a aj tak nikoho nestretneš?

Teraz už chápeš, kam tým mierime?

Ak sa nesnažíš a nevidíš v každej chvíli príležitosť na spoznanie nového muža, vesmír ti ho asi sotva zošle. Ak nebudeš vždy upravená a neukážeš to najlepšie a najkrajšie, čo sa v tebe ukrýva, málokto sa za tebou obzrie. Aj napriek tomu, že môžeš mať tú najkrajšiu dušu a osobnosť.

To isté platí pri online randení. Hovoríš si, že si prešla už všetky zoznamovacie aplikácie, no nikoho si nespoznala. Čo si pre to urobila? Napísala si nejakému chalanovi, ak ťa na prvý pohľad oslovil? Hádam by si nečakala, kým sa ozve on. Dnes je už úplne normálne napísať prvá a vôbec sa pre to nemusíš cítiť trápne.

Snahu by si mala vynaložiť aj pri písaní. Neodpisuj raz za tri dni, pretože tak možného nápadníka len odstrašíš. Snaž sa radšej zanechať dobrý dojem, pretože ten je polovicou úspechu.

A toto sú len dve najdôležitejšie oblasti, v ktorých sa takejto maličkej, no o to dôležitejšej chyby dopúšťaš. Takže ak chceš, aby sa na teba usmialo šťastie v láske, budeš musieť pre to niečo urobiť a nie čakať s vyloženými nohami. Ak sa budeš sťažovať, že ti osud nepraje, nič tým nezmeníš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.