instagram/diclassicx

Každému z nás sa môže občas stať, že sa zrazu zastaví a uvedomí si, že jeho život akosi stagnuje. Môžeš mať pocit, že stojíš na jednom mieste, že nie si naplnená šťastím a ani svoju budúcnosť nevidíš ružovo. Ak ťa to vnútorne zožiera, potom existuje iba jedna cesta.

Zmena, ktorú môžeš nazvať aj životnou. Pre niekoho to predstavuje iba malú obmenu, pre iného obrovský krok do neznáma. A práve to ťa desí, však? Zahodiť všetko, čo máš okolo seba a začať úplne od začiatku, to chce veľa odvahy. No ako sa hovorí, odvážnym šťastie praje. A ešte, že risk je zisk. Niečo na tom pravdy bude.

A pravdou je aj to, že ak to neskúsiš, nikdy sa nedozvieš, či by si urobila dobre alebo zle. Každopádne, iba by ťa to mohlo niekam posunúť. O to ide, no nie?

Keď každý večer zaspávaš s pocitom, že toto nie je život, ktorý chceš, keď ťa nebaví práca, škola, keď si nešťastná vo vzťahu, … potom nemáš nad čím premýšľať. Jednoducho to sprav. Azda nechceš chodiť spávať do konca života s myšlienkami na to, prečo si to aspoň neskúsila, že?

Nik iný za teba toto rozhodnutie nespraví. Nik ťa nepotiahne vpred, ak to sama nebudeš tak chcieť. Len si pomysli, ako by mohla tvoja budúcnosť vyzerať! Čo všetko by mohlo byť inak, ak by si ráno vstala a spravila to, o čom si len snívala.

Nebudeme ti klamať, nebude to ľahké. Lenže za každým úspechom stojí veľa potu, sĺz a prebdených nocí. No keď prídeš do cieľa, nič z toho ťa už trápiť nebude.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife