Možno si si už aj ty položila otázku, prečo iné vzťahy vyzerajú tak šťastne a ty máš niekedy pocit, že ten tvoj akosi stráca iskru a nevieš čo ďalej. Nebolo by to o tom, že mi tam už neexistovala láska, len už sa to začína uberať smerom, akým nechcete obaja, aby sa uberalo. A vieš o tom, že niekedy stačí tak málo, aby si našla vo vzťahu vytúžený pokoj a harmóniu, po ktorej túžiš?

Možno ti to príde hlúpe, možno neuveriteľné a možno dáš práve tomu šancu. Reč je o otvorenosti vo vzťahu, ktorá je jedným zo základov šťastného páru. Len pár, ktorý sa dokáže otvorene porozprávať o radostiach, ale aj starostiach, len taký pár vie nájsť vo vzťahu to, čo chce. Nebojte sa ukázať si vzájomne zraniteľnú stránku. Veď práve to vás ešte viac utuží a spojí.

Polož si otázku a opýtaj sa samej seba, ako môže fungovať vzťah, v ktorom majú obaja tajnosti a viacmenej si žije každý svoj život? Zrejme si odpovieš, že to sa nedá. Pretože sa môže stať, že obaja sa začnú odcudzovať jeden druhému. To je už dosť dobrý dôvod na krach vzťahu. Kade tade môžeš nájsť, že určitá tajomnosť je pre muža atraktívna, ale! To si nezamieňaj s tým, že teraz je vhodné sa tváriť, ako sú obaja tajomné bytosti. Tým veľmi nepochodí nikto.

Vzťah si vyžaduje pozornosť, starostlivosť a všetky karty na stôl. Zároveň, aj vďaka tomu, či ste k sebe otvorení, môžeš zistiť, do akej miery má tvoj vzťah prosperitu a či to s tebou myslí skutočne vážne. Zároveň buď uvoľnená a nesnaž sa o dokonalý vzťah. Buďte obaja samými sebou a nehrajte sa na niečo, čo nieste. Obaja si vážte tým, kým ste a rešpektujte sa navzájom. Oceňte svoje kvality, vážte si jeden druhého a nenapodobňujte iné páry. Buďte originálni.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.