28-ročný mladík Peitro Boselli sa stal známym v roku 2015 , keď jeden z jeho študentov z University College London zverejnil jeho fotku na Facebooku s popisom :

„Ten pocit , keď zistíš, že tvoj učiteľ matematiky je jeden z top modelov,“ napísal jeho študent Arief Azili. Post dostal v priebehu niekoľkých minút tisíce lajkov.

mod

Svetoznáme denníky People MagazineThe Guardian mu dali titul najsexi učiteľa matematiky vôbec. Rodený Talian získal na svojej univerzite doktorát z mechanického inžinierstva a taktiež podpísal zmluvu s Armanim , ako ich hlavný model v nastávajúcej kampani. PhD.Pietro Boselli má na svojom instagrame viac ako 885 000 followerov , kde publikuje príspevky o fitness a jeho tréningoch.

tumblr_nns58jgNTM1rc3skpo1_540

Narodil sa v meste Negrar v Taliansku. V roku 2007 sa presťahoval do Londýna , aby získal titul na prestížnej univerzite. Počas svojho štúdia dokonca vyučoval niekoľko predmetov vrátane modelovania, analýzy, výpočtovej techniky a termodynamicky.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

ppp

„ Milujem techniku a všetky veci s ňou spojené, vďaka matematike a fyzike vidím veci okolo seba úplne v inom svetle a taktiež sa zmenil môj spôsob riešenia každodenných problémov,“ povedal pre magazin The Guardian.

p

Aktuálne podpísal zmluvu s Giorgio Armanim , bude modelom v kampani EA7 athletic-inspired line. Nie je to však po prvýkrát , čo tento sympatický Ital spolupracuje so svetoznámou značkou Armani. Už ako 6-ročný v roku 1995 bol objavený agentom od Armaniho a začal preňho fotiť.

4_MGTHUMB-INTERNA

Ako 18 ročný pracoval na kampaniach ako je Moschino, Equinox alebo Voguefotil spodné prádlo pre Charlie. Vo februári 2016 si Boselli založil osobnú stránku a aj Youtube channel, kde môžeš sledovať jeho vlogy a dozvedieť sa viac o jeho živote.

math3

Jednou z jeho vášni je fitness. Pietro často píše o jeho tréningovom pláne a rutinách , ktoré mu pomáhajú zostať v dokonalej forme. Tento mladý doktor vraví , že do posilovne chodí niekedy dva až trikrát za deň, čo je aj na jeho postave dobre poznať. Keď mal 5 rokov začal aktívne plávať a neskôr sa dal na cross-country beh. Dnes sa zameriava predovšetkým na silový tréning.

„ Vždy som veril , že fitness je životný štýl viac, ako čokoľvek iné,“ napísal na svojej stránke Boselli.

2716D8C300000578-3016436-image-m-27_1427592543210

„ Skoré ranné tréningy,prekonávanie samého seba a vkladanie všetkej energie a úsilia do svojích tréningov. “ To je to, čo mladého doktora napĺňa a robí šťastným.

Okrem jeho vášne do mechaniky,modelovaniu a fitness sa tiež venuje herectvu. Je hviezdou v MTV šou Trippers, kde cestuje do New South Wales .

ppppp    zdroj: techinsider.io

Určite sa oplatí tohoto mladíka sledovať na jeho Instagrame , dozvieš sa novinky z jeho práce ale aj sveta fitness.

Komentáre