Baran:

Nikdy ho nepovažuj za samozrejmosť a snaž sa pre neho robiť aj maličkosti, prekvap ho. Musí vedieť, že ti na ňom záleží.

Býk:

Buď tu vždy pre neho a nenechaj, aby ti rôzne akcie zabránili tráviť čas s ním. Musí si získať dôveru, že ho miluješ a chceš byť s ním v dobrom aj v zlom.

Blíženci:

Drž stále s ním. Povedz áno jeho bláznivým nápadom, otvor sa novým veciam, vyskúšaj niečo adrenalínové, aby sa tvoj vzťah s ním stal dobrodružstvom, ktoré nikdy nezažil.

Rak:

Buď súčasťou jeho života v každom smere. Maj záujem o jeho každodenné činnosti, zaobchádzaj s jeho rodinou pokojne a láskavo. Vytvor mu domov, o ktorom sa mu vždy snívalo.

zdroj: unsplash.com

Lev:

Oceň všetko, čo pre teba robí. Miluj ho za to, že ho máš vo svojom živote a nikdy mu neprestaň dávať najavo, že je tá najlepšia vec, ktorá sa ti stala.

Panna:

Miluj ho láskavo a jemne s tým, že budeš akceptovať aj jeho chyby. Prijmi ho za to, aký je a kým je. Ubezpeč ho o tom, že ho miluješ.

Váhy:

Postaraj sa o neho, poskytni mu emocionálnu podporu, ktorú potrebuje a buď tímovou hráčkou vo vašom vzťahu.

Škorpión:

Bude mať o teba záujem ak sa bude cítiť sám sebou, ak bude vo svojej koži. Podporuj ho a naplňuj jeho ambície a rast vo všetkých smeroch jeho života.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Komunikuj s ním o vašom vzťahu a vždy hovor otvorene o tom, čo máš na mysli.

Kozorožec:

Pochop jeho pocity, dodržiavaj všetky sľuby, ktoré mu dáš a ukáž mu, že môže byť voči tebe úprimný a oddaný.

Vodnár:

Daj mu priestor na rast a na to, aby bol tou osobou, ktorou chce byť a ver, že keď bude správny čas dá ti záväzok, ktorý si želáš.

Ryby:

Podpor ho v jeho snoch, neprestávaj v neho veriť a povzbudzuj ho k tomu, aby urobil konkrétny krok, ktorý sa má stať realitou.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.