Pred pár rokmi sa legíny skloňovali len s negatívnymi módnymi myšlienkami. Že patria len do fitness centra a nie do ženského šatníka? To nesúhlasíme. Sporty look je viac než trendy. 

Niekedy máme jednoducho dosť elegantného a slušného oblečenia. Máme chuť si raz za čas obliecť niečo, v čom sa cítime pohodlne a komfortne, ale nielen doma, no aj do mesta. Prečo sa teda tomu strániť, keď môžeš vystúpiť zo svojej zóny pohodlia komfortne?

Sporty angel

Nepredstavuj si, že na seba dáš len legíny a tričko, to by bolo faux pass aj pre tie najmenšie módne bytosti. Čo tak zvoliť svoj obľúbený športový set, ktorý tvorí legíny a športová podprsenka? Nie, nebudeš vyzerať príliš naho, pretože si cez to prehodíš koženkovú bundu a doladíš dokonalými doplnkami v podobe štýlových okuliarov.

View this post on Instagram

New two-piece set from @neuapparel #SheIsNEU #ad

A post shared by SARAH DESCHO (@sarahdescho) on

Slovenská sporty diva

Soňa Skoncová je slovenská ikona športového obliekania a nielen toho. Vie, čo si môže dovoliť, pretože má postavu, ktorú jej závidíme aj my a určite aj ty. No v jednoduchosti nechala tento outfit zažiariť. Malý tip pre teba. Ak nechceš, aby ti bolo vidieť tvoj zadok či už preto, že sa necítiš príliš sebavedomo, alebo ho nemáš v dokonalom tvare, daj si okolo pása mikinu/košeľu/bundu, aby ti ho zakryla.

View this post on Instagram

Favorite spot😜 #alfredcoffee

A post shared by SONA SKONCOVA (@sonaskoncova) on

Sporty elegance

Ak sa necítiš na odhalené bruško, alebo celkovo obtiahnutý look a máš pocit, že máš ešte rezervy na svojej postave skús tento legínový outfit. Napriek tomu, že v tomto looku je zakomponovaný crop-top nemusíš sa báť, že by ti vytŕčalo bruško.

Ako? Jednoducho si ho sama vyrob a odstrihni klasické tričko do takej dĺžky, ako ti to vyhovuje. Potom už len nahoď športové legíny s vysokým pásom, ktoré ti pekne stiahnu brucho a voila. No najlepšie ešte len prichádza. Pridaj k tomuto looku sako, ktoré zakryje zadok a pridá k tomuto výslednému vzhľadu elegantnejší dojem, zatiaľ čo ty sa budeš cítiť pohodlne.

View this post on Instagram

Sorry not sorry

A post shared by SARAH DESCHO (@sarahdescho) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.