instagram/yeswe_travel

Zrejme poznáš ten pocit, keď je najprv z teba unesený a potom sa ani nenazdáš a nejako je jeho záujem čoraz nižší a nižší. To sa stáva a nie si jediná, ktorej sa to deje. Ale nie je to tak stratené, akoby sa mohlo zdať na prvý pohľad. Pokúsili sme sa ti spísať najefektívnejšie tipy, ktoré by ti mali zabezpečiť, že na teba len tak ľahko nezabudne! Pretože, vieš ako to chodí, keď sa na človeka ťažko zabúda, je ťažšie sa ho vzdať.

Bod číslo jeden – tentokrát čo na srdci, to na jazyku!

Mnoho báb sa jednoducho obáva toho, čo mu povie. Možno preto, že dúfajú, že pokiaľ budú svojho krásavca obdarúvať len peknými slovami a „bielymi“ klamstvami, udržia si jeho pozornosť. NIE! Tak to nie je.

Keď sa ti nepáči, ako sa správa, tak mu to povedz. Keď sa na neho hneváš, tak mu ešte raz povedz! Buď úprimná a nemaj obavy z toho, že by ťa práve kvôli tomu mohol nechať. Keď ťa bude chcieť opustiť alebo zdupkať, urobí to, aj keby si mala zlatú hviezdu na čele. Muž potrebuje občas počuť krutú pravdu o ňom.

Bod číslo dva – v tom najlepšom proste odíď!

Muž je muž a potrebuje o čosi viac osobnejšieho priestoru ako my ženy. Byť mu stále za chrbtom a byť ako jeho husička je úplná hlúposť a rozhodne to nerob. Nechať ho niekedy o samote je prospešné, a nie len pre neho, aj pre teba. Uvidíš, že ťa bude mať v hlave a bude sa sám seba pýtať, čo práve robíš.

Bod číslo tri – buď nápaditá a neboj sa uvoľniť!

Neboj sa ukázať svoje skutočné ja a ani to bláznivé ja, ktoré v tebe drieme. Uvoľni sa buď i spontánna. Nečakané gestá a momenty. To je určite niečo, čím ho dostaneš a len tak ľahko nezabudne. Nemusíš mať obavy, že pokiaľ nebudeš dokonalá 24/7, že ho tým odradíš. Práveže naopak.

Bod číslo štyri – inteligencia!

Z filmov máme zakorenené, že krásky, ktoré sú tak trošku hlúpučké a naivné je niečo, čo mužov priťahuje, pretože majú potrebu sa o ne starať. To vážne? Inteligencia je ďaleko pred a atraktívnejšia. Samozrejme, všetko s mierou. Ukázať mu, že sa vyznáš a máš všeobecný prehľad je super, ale propagovať sa ako chodiaca encyklopédia, čo všetko vie a všetko videla, tak to je už viac odstrašujúce.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating