Slovenský spevák Martin Císar robil ako čerstvý tínedžer so starším bratom pred Vianocami neplechu. Dodnes si spomína, ako s kamarátmi a bratom vzali z otcovej dielne technický benzín a od neho následne za domom odpaľovali petardy.

To sa však známemu spevákovi nevyplatilo. „Môj brat chcel priliať do ohňa viac benzínu, no neudržal bandasku a ako sa doň vylialo viac, obhorela mi ofina, mihalnice aj obočie,“ zasmial sa v rozhovore pre agentúru SITA. „Tak som to červený ako rajčina bez vlasov, mihalníc a obočia s bratom doma zatĺkal, kým sa len dalo. Vymysleli sme si nejakú inú verziu, ako sa mi to prihodilo. Už si nepamätám, akú, ale s istotou viem, že išlo o úplnú hlúposť. A rozhodli sme sa, že na Štedrý večer nastane ten ideálny čas celé to rodičom priznať. Oni na naše počudovanie hneď vedeli, ako to bolo a keďže boli Vianoce, odpustili nám a úspešne sme sa vyhli domácemu väzeniu. Odvtedy mi v rámci partie prischla prezývka Bandaska,“ prezradil so smiechom.

Dnes trávi sviatky už pokojnejšie. „Budeme, ako vždy, doma s rodičmi, bratom a jeho rodinou. Teším sa, že sa všetci stretneme ako jedna veľká rodina. Plánujeme aj každoročné rodinné návštevy, dvadsiateho piateho sa stretneme všetci u babky, ktorá vždy navarí to najlepšie jedlo a napečie najlepšie koláče, ako to vedia len babky. A keďže za posledné roky som nadobudol už štatút krstného otca a strýka, teším sa aj na deti a tú ich nefalšovanú detskú radosť,“ vyznal sa Císar.

 

Zdroj: SITA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.