Keď sa povie Juan Luis Londoño Arias, zrejme ti toto meno nič nepovie. No ak spomenieme jeho umelecké meno – Maluma, už zrejme dobre vieš, že ide o veľmi úspešného a obľúbeného kolumbijského speváka, ktorý dokázal pomotať hlavu miliónom fanúšičkám.

27-ročný fešák ovládol nie len celú Latinskú Ameriku, ale dá sa povedať, že celý svet. Svojím príťažlivým výzorom v kombinácii s talentom sa z neho v priebehu krátkej doby stala hviezda, aj keď sa hudbe venuje úplne od malička.

Viac ako 58-miliónov fanúšikov na Instagrame už o ničom svedčí. Nemohli by sme sa pritom ani čudovať, ak by väčšinu tvorilo práve dámske publikum, keďže po takom chlapovi ako je on, túži nejedna. A on to dobre vie.

Jeho piesne sú nie len rytmické, ale aj plné vášne, na čo sa fanúšičky chytajú. O tom, že by ho mohli pobozkať rovnako ako dámy v klipoch, snívajú mnohé. A niektorým sa to aj podarilo. Rovno na veľkom koncerte a pred tisíckami ľudí.

Maluma totiž svoje show dokáže naozaj oživiť aj tak, že si vyberie fanúšičku na pódium a neostane to iba pri speve. Dáme venuje i bozk, častokrát tak vášnivý, ako by išlo o jeho vlastnú partnerku, ktorú, mimochodom, nemá, pretože je single.

Zostrih z koncertných bozkávačiek pridal na svoju sociálnu sieť. A obdivovateľky rovno navnadil na jeho ďalšie koncerty v rámci turné otázkou Zopakujeme si to?

Na mieste žien v jeho klipoch by chceli byť mnohé

Maluma má aj dvojicu úspešných skladieb s Jennifer Lopez. Tá si teda mohla vyskúšať, aké je to flirtovať v klipe s mladším krásavcom

Zdroj: Instagram/maluma

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.