Speváčka Sima

Speváčka Sima patrí nepochybne k najlepším slovenským speváčkam vôbec. Vypredáva jeden koncert za druhým a veľmi sa jej darí aj na Instagrame, kde má vyše 400-tisíc sledovateľov.

Nedávno sa jej podaril jeden z najvýznamnejších úspechov, o akých môžu umelci len snívať. Dostala sa na billboard na Times Square v New Yorku. Dôvod je ten, že sa stala najpočúvanejšou ženskou interpretkou na Slovensku a stala sa zároveň súčasťou projektu EQUAL od Spotify.

Sima
zdroj: Instagram/simonahegerova

Jej úspech stále rastie! Možno si jej tvorbu všimli už aj svetoví umelci, ktorí majú vo videoklipe rovnakú scénu ako ona v novinke s Benom Cristovaom. Aj keď ide asi len o náhodu (keďže príprava týchto klipov trvá istý čas, pravdepodobne len mali rovnaký nápad), speváčka Sima to obrátila na srandu a vytvorila krátke video o tom, ako by sa zachovali ľudia, ak by to bolo opačne a ona by bola tou, ktorá by sa „opičila“ po niekom inom.

„DNES vyšla Post Malone & Doja Cat skladba, kde v klipe majú rovnakú scénu na lúke ako my s @bennycristo V OBLAKOCH, ktorú sme my vydali už pred 6 dňami… keby to bolo naopak, takto si predstavujem svojich hejterov,“ napísala k videu, ktoré si môžeš pozrieť na jej profile.

Jej spomínanú novinku si môžeš pozrieť tu

Možno si pamätáš kauzu, kedy práve Sima bola „obvinenou z krádeže“. V tom prípade nešlo o zábery z klipu, ale o časť skladby. Tejto téme sme sa venovali v samostatnom článku, kde nájdeš aj vyjadrenia všetkých strán.

Kopírovanie v hudobnom priemysle alebo celkovo v šoubiznise je stále aktuálnou témou. Hviezdy ukazujú prstom jeden na druhého a vyčítajú si aj najmenší podobný detail. A pritom je úplne prirodzené, že viacerým ľuďom niekedy napadne spracovať to isté. Potom ide naozaj len o náhodu, ktorá by sa nemala brať tak tragicky.

Čo hovoríš na to, ako sa tejto témy zhostila Sima v jej videu? Páči sa ti, že to vzala s humorom?

SIMA sa zmeny nebojí
zdroj: Instagram/simonahegerova

Zdroj: Instagram/simonahegerova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News