Instagram/tinaslovakia

Dlhé roky predtým sme o nej takmer nepočuli, no v kútiku duše sme dúfali, že sa vráti naspäť. Speváčka Tina ohlásila návrat na hudobnú scénu 9. septembra minulého roka, keď vydala skladbu „Čo ak“. Od tej doby je už aktívna nielen na Instagrame, ale tiež aj v hudobnej brandži. 

Len pred pár dňami predstavila spolu s raperom Majselfom spoločnú novinku s názvom „Drajf“. Ide o naozaj vydarenú vec a vidieť, že Tina je opäť vo svojom živle.

Vo svojich príbehoch dala možnosť pýtať sa otázky a niektoré z nich smerovali práve na jej hudobnú kariéru a to, prečo sa opäť rozhodla spievať. Sama speváčka si dokonca uvedomila, že jej chýbal jej hlas tak, ako chýbal fanúšikom.

„Pamätám sa, ako som sa hnevala na moju najbližšiu kamarátku, keď mi pred rokmi so smiechom vravela, že „aaale, ty sa sem ešte vrátiš, vidím ťa na pódiu, ty tam patríš.“ A ja by som vtedy prisahala, že sa to nestalo a s*alo ma, že ma vôbec neberie vážne. Roky som stretávala ľudí na uliciach pumpách, v reštauráciách, na letiskách, ktorí ma zastavovali a pýtali sa, kedy znova budem spievať.

No a potom som si už pripadala, že som nasilu dôležitá a že veď si zaspievam („Čo ak“ 2,5 roka ležalo odložené v šuflíku) a už sa otvoril kohútik a už priznávam, že toto je ono a lepšie, než kedykoľvek predtým, lebo už sa len hrajkám v tom, čo ma baví a kľudne spravím techno a o týždeň ľudovku, keď to tak aktuálne budem mať mentálne rozložené,“ so smiechom prezradila Tina.

zdroj: Instagram/tinaslovakia

Okrem novej hudby sa môžeš tešiť aj na pripravovaný merch, ktorý je podľa slov Tiny taký krásny, že ona sama je nadmieru spokojná. Samozrejme, že takýto prerod neprišiel zo dňa na deň. Na mysli máme najmä tú psychickú rovnováhu a pohodu, v ktorej sa Tina momentálne nachádza.

Prezradila, že aj ona zažíva ťažšie chvíle. Keď sa naposledy spojili pracovné aj osobné povinnosti, starostlivosť o deti, stavba nového domu, faktúry a medziľudské vzťahy, mala pocit, že je toho dosť. A vieš, čo Tine pomohlo? Prestala na všetko myslieť, upiekla dobrý koláč a pozrela si seriál. Úplne sa od všetkých problémov odizolovala, nepodľahla panike a všetko sa postupne začalo riešiť aj samo. Niekedy stačia aj úplné maličkosti.

zdroj: Instagram/tinaslovakia

Tešíme sa, že Tina je späť v plnej sile a nemá problém nechať svojich fanúšikov nahliadnuť do jej súkromia a prípadných problémov. Jej úprimnosť a autentickosť si na nej budeme vážiť asi navždy. 🙂

Zdroj: Instagram/tinaslovakia

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News